Autor Zpráva
Vendy
Profil
Ahoj a dobrý den,
máte někdo zkušenosti s tím, že by bylo možné přidat ikony do checkboxes (ke každé části výběru), který je definován pluginem? Nezadávám sama html, tedy v části ano, ale jinak všechny kontaktní části a výběry definuje samotný plugin a já se snažím najít způsob, jak bych do něj mohla vstoupit vlastními ikonkami. Na jejich help-desk jsem se nedozvěděla nic užitečného, ve fóru pro WordPress (můj redakční systém) spíše jen výsměch od "mazáků", takže se ptám vás. V části ikonky jsou, v další již ne. O čem mluvím můžete vidět zde:
Pozvánka na akci

Předem děkuji za reakce, Vendulka
mimochodec
Profil
Vendy:
Neporadím, protože WP neznám. Chtěl bych jen poznamenat, že mi to obrázkové připadá až až a jestli je řeč o tom "Seznam témat - vyberte si jedno", tak by mi tam obrázky asi spíš vadily. Spíš tam chybí mezery před checkboxy.
A když už jsem u rad, po kterých se neptáš, tak modré "(nebude zveřejněno, slouží jen pro případné dotazy naší redakce)" vypadá jako odkaz a to není vůbec dobře.
Vendy
Profil
mimochodec:
Chtěl bych jen poznamenat, že mi to obrázkové připadá až až a jestli je řeč o tom "Seznam témat - vyberte si jedno", tak by mi tam obrázky asi spíš vadily. Spíš tam chybí mezery před checkboxy.

Do výběru témat v newsletters bych obrázky ani nedávala, šlo mi o výběr u pozvánky. Ale Tvoje poznámka, že by to bylo až až, je hodně dobrá.
K těm mezerám mezi checkboxy v newsletters - ty mi lezou na nervy, ale nepodařilo se mi najít, kde je opravit. Stejně tak, jako se neobjeví chybová hláška, když uživatel neoznačí nic (ačkoliv v nastavení ji mám).

A když už jsem u rad, po kterých se neptáš, tak modré "(nebude zveřejněno, slouží jen pro případné dotazy naší redakce)" vypadá jako odkaz a to není vůbec dobře.

Dobrá poznámka, to mě vůbec nenapadlo, změním to na černou a hodím do kurzívy, ať je znát, že je to jen poznámka redakce, ale nedělá to pocit odkazu. Děkuji za konstruktivní kritiku. Nezaujatý pohled byl potřeba :)
Vendulka
mimochodec
Profil
Vendy:
Do výběru témat v newsletters bych obrázky ani nedávala, šlo mi o výběr u pozvánky.

Aha, tam mi spíš chybí label. To je ta věc, která zařídí, že checkbox zatrhneš i kliknutím na text. Vpravo v tom seznamu témat ti to funguje, tady ne. A popravdě: myslím, že obrázky by přehlednosti (tj. zřetelnosti vazby zatržítka a textu) moc neprospěly. Ale je to na tobě. Možná někdo poradí, zkusíš a bude to vypadat dobře.
Vendy
Profil
mimochodec:
Aha, tam mi spíš chybí label. To je ta věc, která zařídí, že checkbox zatrhneš i kliknutím na text. Vpravo v tom seznamu témat ti to funguje, tady ne.

Potíž je, že každé je jiný plugin, proto se každé chová trochu jinak. Abych toho docílila, musela bych se dostat ke zdroji ve FTP, ale netuším, kde to hledat.
Je to totožný problém jako u newsletters, kde je checkboxes nahuštěno na sebe a nevím, jak to opravit.

A popravdě: myslím, že obrázky by přehlednosti (tj. zřetelnosti vazby zatržítka a textu) moc neprospěly.

Když to vezmu nezaujatým pohledem, musím souhlasit. Nebudu do obrázků více šťourat.

Spíše se budu snažit vyřešit přehlednost v tom Zasílání novinek. Zase si budu psát s amíky z jejich help-desku - a to anglicky neumím ani slovo, jedu vše přes překladač a krátké věty :)

Ale i tak děkuji, dal jsi mi dobrou zpětnou vazbu (mimochodem jsem již opravila tu bravu písma, tak snad je to teď lepší). Vendulka
Vendy
Profil
mimochodec:
"Seznam témat - vyberte si jedno", tak by mi tam obrázky asi spíš vadily. Spíš tam chybí mezery před checkboxy.

Tak se mi překvapivě podařilo vykomunikovat na americkém hlep-desk informace k nastavení této části. Navedli mne na místo v konfiguraci pluginu, kam lze přidat css. Dodala jsem tam:
label.wpmlcheckboxlabel.wpml {margin-right: 20px;}
Teď už je to snad lepší.
Vendulka
mimochodec
Profil
Vendy:
Teď už je to snad lepší.

Rozhodně. A ta barva a ostatní změny taky. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0