« 1 2
Autor Zpráva
peta
Profil *
Kajman_ Ceska piskvorkarska liga? To i existuje? Vim, ze s nejakym Blue_one z xko.cz jsem hral kdysi hodinu a vetsina plochy 20x20 byla zabrana, ale osobne jsem mel podezreni, ze pouzival program :) Takovy umim napsat mimochodem taky :)
Warp
Profil
peta Mimochodem tohle podvádění s programem je fakt docela no nepěkné :( Jenže tomu nejde zabránít a v životě tě pak nikdo neporazí.
Kajman_
Profil *
peta Česká piškvorkářská liga fakt není, ale existuje euroliga, která se hraje právě na kurníku.

warp Na většinu podvodníků stačí signalizace, že ono okno přestalo být aktivním. Když to bliká, tak asi střídá okna. Při dvou kompech už to samozřejmě nestačí... ale tam je zase dobré udělat tak krátké odezvy (hlasuji pro vlastní TCP/IP packety), že nebude stíhat překlikávat u rychlých her. A pokud to ještě někoho zajímá, tak u piškvorek není problém s programy, ale spíš s vlastními databázemi - programy nejsou tak dobré a rychlé jak vlastní vymazlená db ve spojení s chytrou hlavou... a těch pár dobrých programů, co na světě je, hodně lidí pozná a ještě víc lidí je porazí :-)

Jo a ještě k tomu flashi... jedna ukázka použití (piškvorky jsou vietnamsky caro) http://vietson.com/
Warp
Profil
Kajman_ hlasuji pro vlastní TCP/IP packety

:( bohužel musí to běžet na bežném hostingu proto ten nepěkný protokol zabalený v HTTP
Pokud si fandou logických her klidně se mi ozvi třeba něco vymyslíme ;)
warp
Profil *
Tak jak jsem sliboval předvedení... Tady je.
Předem, je to hodně amatérské však uvidíte
Warp
Profil
Ups.. tak znova..

Tak jak jsem sliboval předvedení... Tady je.
Předem, je to hodně amatérské však uvidíte. Je to prostě jen průměrný školní projekt. Da se říct, že to je použitelné, myšleno způsob komunikace s webservem. Obsahuje to pouze primitvní rozhraní pro registraci a hru. Klient je psaný jako konzolová win aplikace. Pokud by měl někdo zájem vyzkošet. (resp. bude mít důvěru to spustit) tak uvedu zhruba návod.

Regněte se na webu a to nejlépe 2x ať můžete hrát sami se sebou.
Dejte seznam uživatelů a vyzvěte se.
Za druhého uživatele potvrďte.
Spusťtě klienta a dejte postupně tyhle příkazy.

login
game
(ID hry je vypsané na webu)
state
turn

a hlavně

wait

který periodicky co 2s testuje jesli už soupeř netáhnul. Odezva je nad očekávání dobrá. Možná by se dalo udělat i více...

GameServer
peta
Profil *
Kajman_
Asi sem to nepsal ja. Kdyz neco jako piskvorky udelam, obvykle je tezke to porazit :) Jako obrana obycejne staci mit 1-2 taktiky + pocitani piskvorek, neco jako miny. Proste mas tabulku cerveny, modry a kdyz nekdo klikne, tak se druhemu zapise nula a k sobe kolem dokola +1 do okoli 4. A kdyz na to das jeste porovnavani vzorku dobre taktiky, tak je to myslim dost obtizne porazit.

Co se tyce hry, tak ta ma treba vypada zatim takto:
http://mracek.xhosting.cz/h2/pp_status.php
- funguje registrace, zmena udaju setup, vypis hracu, nastavovani work, a predevsim fora a mail. Nejaka zmena jazyka nebo neco, zatim neni implementovano, ale mam jazykovy file
Warp
Profil
Ještě k tomu mému. Berte to jen jako takovou "technology preview". Pokud by měl někdo zajímavý nápad na hru, která by fungovala na principu samostatná aplikace <-> webserver budu vděčný :)
peta
Profil *
Warp
Tak to muze byt uz cokoliv, kdyz to napises univerzalne...
Herni data, jmena hracu, loginy, cas posledniho tahu (pro automaticke zruseni hry)...
pak neni problem posilat herni data pro 3x3 nebo 20x20 piskvorky
- spousta lidi hraje na icq treba kulecnik, kdyz chces tip
Wan-To
Profil *
Jestli chcete, uveřejním zdrojové kódy Piškvorek po síti, které jsem si psal v Javě. Komunikace tam probíhá na úrovni TPC/IP:

plr Martin$
cpt$
ptd 14 6$
cpt$
ptd 14 7$

Vypadá to skoro jak assembler :-D
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0