Autor Zpráva
Klaara
Profil
Našla jsem si jeden zahraniční autoritativní web, kde si můžete vytvořit svou vlastní stránku a jakoby to máte u nich. Výhoda je v tom, že už s pár odkazy se můžete vyrankovat v googlu na první stránku. Naopak nevýhoda je ta, že pokud se vaše stránka někomu z komunity nelíbí, tak vás může nahlásit a o stránku přijdete a to už se mi stalo :(

Napadlo mě teda použít redirect 301: Koupím si doménu mojepanenky.com a to přesměruju na tu moji stránku na autoritativním webu. Ale až budu dělat seo, tak všechny backlinky budou směřovat pouze na moji doménu mojepanenky.com takže kdybych pak dostala zase ban, udělám jinou stránku na tom autoritativním webu a v podstatě jsem pořád vyrankovaná s doménou, je to tak?

Zajímá mě když používám redirect 301 a dojde robot z googlu, tak jestli zaindexuje obsah až z té stránky na autoritativním webu? Protože pokud by jen indexoval moji doménu mojepanenky.com bez obsahu, tak by to rankovalo velice špatně. Dky za radu, tohle nechápu.
Keeehi
Profil
Váha se samozřejmě váže až na konečnou URL a ne z té z které se přesměrovává.

Pokud byl dříve na URL z které se nyní přesměrovává nějaký hodnotný obsah, může to pomoct stránce na kterou se přesměruje pomoct, ale to není tento případ. Na doméně mojepanenky.com nikdy žádný obsah nebude.
Klaara
Profil
No a pokud jsem to teda pochopila správně, tak jelikož budu přesměrovávat na stránku na té authority page a robot bude brát obsah až z ní, tak to bude rankovat stejně dobře jako kdybych rankovala přímu tu stránku na authority page ok? Takže to, že se na obsah dostane až po doméně mojepanenky.com nicemu nevadi ok?
Marschmallow
Profil
Klaara:
Rank s bude připočítávat pouze webu, na kterém je obsah. Tzn., že pokud bych si zaregistroval doménu novastrankaseznamu.cz a dal na ni redirect 301 na stránku seznam.cz, tak moje doména novastrankaseznamu.cz si nepřevezme rank od seznam.cz, ale bude ho mít zřejmě nulový. Zato doména seznam.cz může (a nemusí) mít ten rank vyšší.
Kubo2
Profil
Klaara:
A naviac, redirect HTTP 301 znamená, že klient má nasledovať cieľovú URL adresu v hlavičke Location a ďalší raz sa pýtať už na ňu. To znamená, že keď Googlebot príde na stránku mojepanenky.com a dostane odpoveď 301, natrvalo premiestnené na mojepanenky.autoritativni-web.com, už sa na mojepanenky.com nevráti a nabudúce sa už bude dotazovať iba toho autoritativního webu.

Preto je lepšie použiť skôr redirect HTTP 302, nájdené a dočasne premiestnené, alebo rovno podstrkávanie obsahu z toho autoritativního webu (proxy).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0