« 1 2
Autor Zpráva
Dotaz
Profil *
FTP by melo byt plne funkcni. Ale chtel bych se zeptat (vim, ze uz ponekolikate, ale asi jsem blbej nebo co - porad nechapu), kde mam vlastne smazat to meta charset="UTF-8" ? Jeste vyzjozsim to FTP a za chvili de ozvu


FTP mi z mobilu jede dobre a prihlaseni bez problemu z mobilniho Total Commander.
Davex
Profil
Dotaz:
kde mam vlastne smazat to meta charset="UTF-8" ?
Zkoušel jsi prohledat všechny soubory a najít ten, kam to nepatří? To by bylo na pár vteřin a nemusíš čekat měsíc na řešení.
Dotaz
Profil *
Nějak mi blbne Total CMD a nic s názvem UTF-8 mi nevyhledá. Byl by prosím někdo ochotný ten soubor najít?
mimochodec
Profil
Dotaz:
Nějak mi blbne Total CMD a nic s názvem UTF-8 mi nevyhledá.

Jde o to najít soubor, který ten řetězec obsahuje a navíc ho nemá obsahovat. Kdyby sis web programoval sám, bylo by možné ti radit, protože případné problémy by byly problémy programátorské. Ty sis pořídil drupal, tvůj problém není na úrovni programování, ale používání drupalu. Drupal má svůj portál, na něm je předpokládám nějaká dokumentace, fórum, možná i vyloženě support. Proč se neobrátíš na ně? Ptát se tady je jako by se ti rozbily hodinky a tys je místo k hodináři nesl do fabriky na výrobu ozubených koleček.
_es
Profil
Dotaz:
nic s názvem UTF-8 mi nevyhledá
To ale nemá byť v názve súboru, ale v jeho obsahu. Asi si to vložil ty sám niekde, kde to nepatrí.
Dotaz
Profil *
Hledám UTF-8 v souboru samotném, je mi jasné, že v názvu to asi nebude. Taky jsem hledal na originálním webu, kde se chyba stále vyskytuje
Dotaz
Profil *
Tak jsem problém úspěšně vyřešil, chyba byla opravdu v umístění názvu UTF-8 v jednom ze souborů (už nejsem schopen říct ve kterém). Rád bych tedy poděkoval všem, co se pokoušeli mi pomoci (zejména uživatelům Davex a _es).

Díky moc vám všem!
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0