Autor Zpráva
miropiro
Profil
Dobrý den,

aktuálně mám dvě varianty nové stránky pro firmu. Jedna už je téměř hotová, zbývá jen doladit obsah. Ta je na stránce fermentor.net/final-version2/index.php - menu se v pořádku přizpůsobuje při zmenšení okna, také na mobilu stránka vypadá v pořádku.

Ovšem v případě varianty na fermentor.net/final-version/index.php zkouším to, že menu bude posuvné, tedy bude se posouvat dolů paralelně s pohybem návštěvníka. To však nemá smysl ve chvíli, kdy bude člověk stránku procházet na tabletu, takže jsem zakázal posouvací menu v takovém případě.

Jenže zatímco v případě varianty na fermentor.net/final-version2/index.php je potom možné kliknout na tlačítko zástupné pro zobrazení menu a obsah stránky se posune, tak v případě varianty fermentor.net/final-version/index.php dojde k tomu, že část obsahu stránky se překryje tím výsuvným menu.

Já bych ale chtěl to, aby chování bylo stejné jako v případě varianty bez posuvného menu. Jenže nedokážu přijít na to, jak přimět to vysouvací menu k tomu pohybu stránky dolů....

Tuším, že problém bude někde v nastavení css, ale nedokážu přijít na to, kde...předem děkuji za pomoc....
Tomáš123
Profil
miropiro:
Pridaj tam:
#fixed-nav-bar {height: auto;}
Pevne nastavený rozmer spôsobuje, že sa výška nemôže pri vysúvaní meniť a teda ani obsah stránky sa neposúva.
miropiro
Profil
Tomáš123: Zkusil jsem ihned přes průzkumníka prvků provést změnu a i když to nejde uložit samozřejmě (jsem na počítači bez možnosti tento parametr nahrát do css), tak vida - ano pomohlo to, u menšího okna už to funguje, zbytek už si jistě dokážu doladit :-) Takže zdá se, že jsem přišel na to, kde byl zakopán pes :) Díky moc :) !
miropiro
Profil
Tomáš123: Pro úplnost dodám, že doma už jsem problém odladil ;-) Takže děkuji za pomoc :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0