Autor Zpráva
Koblich
Profil *
Zdravím, prostě nechápu proč se mi 1. span se z-indexem: -1 nepřepne na z-index:1, když to naopak funguje !?? Díky za pomoc


<span id="img1" style="position: absolute; top: 20px; left: 240px; z-index: 1; background-color:green; padding:25px; color:gold; 

 font-weight:bold" onclick="this.style.zIndex='-1';"> Přepne z-index</span>




<span id="img1" style="position: absolute; top: 20px; left: 10px; z-index: -1; background-color:green; padding:25px; color:gold; 

 font-weight:bold" onclick="this.style.zIndex='1';">
Nepřepne z-index</span>
Bubák
Profil
Živé ukázky původního, nijak nezměněného kódu:
Živá ukázka
Odkaz

Mi se u obou bloků z-index přepne, je to vidět na původní ukázce ve vývojářských nástrojích (zkoušel jsem v původní Opeře a v Google Chrome), nebo na upravené ukázce, kde jsem, krom kosmetických úprav přidal další, nepatrně průsvitný DIV, a co je hlavní, se se z-indexem 0.
Živá ukázka
Odkaz
Koblich
Profil *
díky Bubáku, mně ani zkopírovaný nový kod na Google chrome - aktuální verze 46.0.2490.71 prostě nejede. Já si původně myslel že je v tom nějaký fígl.
Je to divný, doteď mně na tom jeli všechny javascripty a CSS pokusy...
Bubák
Profil
Koblich:
Výše odkázaná ukázka Odkaz ti funguje nebo ne?
Podle čeho usuzuješ, že ti „ani zkopírovaný nový kod na Google chrome“ nefunguje?

Nemáš nainstalovaný nějaký doplněk, jako je třebas Noscript, případně zda jsi JS nevypnul pro testovanou stránku v nastavení? Zda je zapnutý / vypnutý JS jde otestovat třebas tímto kódem:
<h1>
  <script>
    document.write('Javascript je zapnut')
  </script>
  <noscript>
  Javascript je vypnut
  </noscript>
</h1>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0