Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
Mám facebook stránku a webovou stránku, a chtěl jsem se zeptat, zda by bylo nějak možné (nejlépé za pomocí php) použít fotky z facebooku aby se ukazovaly ve fotogalerii i na webu, abych je nemusel uploadovat dvakrát. Vím že jejich Graph API to nějak umožňuje, ale opravdu se v tom vůbec nevyznám. Nemáte s tím někdo nějaké skušenosti? Nechci po vás fotogalerii ani nic, jen jak získat ty fotky abych s nimi pak mohl pracovat.
Předem děkuji za každou případnou odpověď.
Milan „Coompiik“ Jelínek
Jzikes
Profil
Zdravím
tady to máš: stackoverflow.com/questions/6678756/get-all-images-from-specific-facebook-album-with-graph-api-php-sdk
-jz
Coompiik
Profil
Jzikes:
Moc děkuji, rozhodně se dle toho později zorientuju.
Nejspíš(zcela určitě) jsem prostě jen dement co neumí správně vyhledávat, ale stále jsem se nedostal ani k tomu Graph API, už třetí den prohledávám facebook developer dokumenty i google, ale stále jsem nezjistit jak to nainstalovat :/ Ostatním to zřejmně nedělalo problémy protože všechny témata na to téma byly už s nainstalovanym graph api :/ Neznáte někdo nějaký dobrý (třeba video) návod?
Jzikes
Profil
Ahoj,
stačí si ho stáhnout a pak si ho přes include/require načteš do scriptu.. Jestli je tam víc souborů, tak volej "autoload.php". Dlouho jsem s tím nedělal a teď to píšu z hlavy, tak snad ti to neříkám špatně...
Tady je popsaná instalace: developers.facebook.com/docs/php/gettingstarted/5.0.0
-jz
Coompiik
Profil
Jzikes:
Moc mi to pomohlo, děkuji, už mám základy, ale pokud si s tím pracoval, mohl by jsi mě prosím zkontaktovat na coompiik@gmail.com popř. mém osobním facebooku(Milan Jelínek) a poradit mi při dalším postupu? Opravdu těžko se v tom orientuji :/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0