Autor Zpráva
PeterCooon
Profil
Dobrý den.

Začal jsem s opencatrem a v současnosti upravuji default šablonu do vlastního theme. Chtěl bych změnit ikonku nákupního košíku a nahrát svou vlastní - prakticky nastylovat celou položku košíku v pravém horním rohu do vlastního stylu. Bohužel jsem zatím nikde nezjistil jak to přesně provést. Ani jsem ji nenašel nikde v administrac a soubrech. Můžete mi prosím poradit?
Budu vděčný za každý názor.
tiso
Profil
Táto ikona je tam pridaná cez font-awesome:
<i class="fa fa-shopping-cart"></i>
.fa {...}
.fa-shopping-cart:before {content: "\f07a";}

Ak tam chceš dať vlastný obrázok, musíš ho niekam nahrať, zmeniť šablónu (odstrániť fa triedy a pridať vlastnú) a až potom ho naštýlovať.
PeterCooon
Profil
tiso:
Díky za radu. Te dje to pro mě jasnější. Zkusil jsem odstranit fa classu a dát tam vlastní. Takhle to funguje, ale nedaří se mi asi zaměřit ještě něco, protože pokaždé když kliknu na přidat do košíku, ikonka se zase změní na starou malou ikonku..

.kosik {
margin-left: 70px;
width: 68px;
height: 58px;
background-image: url('../image/kosik.png');
background-repeat: no-repeat;
display: block;
}
            
tiso
Profil
Podľa githubu je ten kód na 22-och miestach, tak to budeš musieť postupne prejsť celé.
PeterCooon
Profil
tiso:
Všechno mám změněno. Díky moc za pomoc. Jen ab\ch nezakládal jiné téma mám ještě jeden dotaz - mám verzi Opencart 2.0.1.0 a chci se zeptat jestli tento modul skutečně funguje pro dopravu čskou poštou (stojí 300, takže nechci zbytečně investovat do nefunkčí věci)
www.opencartex.com/czech-post-extra

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0