Autor Zpráva
Hudy
Profil
Zdravím všechny a zároveň se na vás obracím s prosbou o pomoc, při odstranění problému s měnící se šířkou buněk menu pokaždé, když se klikne na jednotlivou rubriku. Rovněž tak problém je s výškou buněk. Není to normální výška buňky, ta by měla být něco kolem 23px a ne taková nudlička.

Pokud by někdo věděl jak tento problém odstranit nebo nad ním vyzrát, dejte vědět.

Díky moc.
peta
Profil *
Hudy
mam firefox 1.5 a vse je ok
Zkus do body pridat position:relative a pridat clear prvek, pokud je to floatem , to nekdy u IE pomaha
Hudy
Profil
peta

Ahoj. Zapomněl jsem napsat, že mi to menu lítá a je nudlička v Opeře 8.5, tak i v IE 6. Nejmarkantnější je to při kliknutí na kontakty. To se hne celý web :-( Jinak FF mám 1.6 a tam je menu opravdu stabilní, ale web ulítne i tam na kontaktech :-((
Hudy
Profil
peta

Koukal jsem teď na to v Opeře a tam to začne lítat od kliknutí na "tvorba". Jinak v IE to dělá ještě větší brikule. Taky jsem doplnil position: relative a clear: both do body, ale nic :-(
Hudy
Profil
To nikdo neporadí ?
:)
Profil *
ahoj nevim kam mam tenhle problem napsat tak to zkusim treba tady nejde mi udelat toto menu co je treba na tehle strance: http://whitegate.wz.cz
chci aby se mi taky rozeviralo kdyz prejedu mysi... muzete mi nekdo poradit ??? :)
igamenir
Profil
Žádného "lítání" jsem si v Opeře nevšiml. Celá stránka poskakuje, protože občas stránka má scrollbar a občas ne - s tím nic neuděláš.
A k té nudličce - nikde jsem si nevšiml nastavení výšky buňky, jenom nuluješ cellpadding, takže se naopak divím, že to ve FF nudlička není.
Hudy
Profil
igamenir
Myslíš že to dělá scrollbar to poletování stránky ? Dobře zkusím nastavit výšku buňky na 23px a uvidíme. Problém se změnou šířky buněk, které se mění dle libosti to ale nevyřeší. Díky moc přes to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0