Autor Zpráva
miropiro
Profil
Dobrý den, tvořím si nový web pro firmu www.pompe-peristaltique.com/index.php. Protože jde o překlad, je to snadnější, navíc stylování mám převzaté z již prakticky hotového webu. Ale mám hned na úvodní straně problém. Kolegyně chce mít slider na úvod a současně aby byl web responsivní. Tak říkám, že jo, našel jsem tedy slider, který jsem si stáhl a přidal dle návodu z designmodo.com/responsive-slider do úvodu. Jenže ouha, slider má definované i zelené pozadí posuvníků vlevo a vpravo. To by mi nevadilo, to si můžu odstranit (přes parametry background-color a background-image, ale i tak tam najednou zbyde takový malý nenápadný trojúhelník pod tím (a to vpravo i vlevo). Ať na to klikám, jak chci, tak pořád ne a ne se toho zbavit, prostě nedokážu přijít na to, kde se to tam bere.

Jinak pokud si rozkliknu kód v průzkumníkovi, tak vidím pro ten prvek tento kód

<li><a class="flex-prev" href="#">Previous</a></li>

Pokud v průzkumníkovi zruším ten odkaz, tak ten trolejúhelníček zmizí, což by mi nakonec nevadilo, jen netuším, jak to provést prakticky v samotném kódu na počítači a kde :-) ? Je fakt, že záměr autora toho slideru bylo asi udělat efekt záložky, ale já ji takto nechci, navíc v podstatě zelenou, což neodpovídá jinak barevnému řešení webu a firemním barvám...

Předem děkuji za rady...
anonymníí
Profil *
miropiro:
To jsou pseudoelementy .flex-direction-nav .flex-next:after a .flex-direction-nav .flex-prev:after
miropiro
Profil
Huš, aha, díky moc :) Opraveno :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0