Autor Zpráva
pagac17
Profil
nedaří se mi otevřít níže uvedený soubor, počítač mi hlásí, že musím mít souhlas od vás. Jedná se o tento soubor-file:///C:/Users/Vladimir.Machacek/Karel%20Fultner/%C3%BAmluva-vz%C3%A1jemn%C3%A9%20maily%20z%2026.8.2015.html
mimochodec
Profil
To je adresa souboru ve tvém počítači. Ten soubor možná existuje, možná ne, s touto diskusí to ale nemá vůbec nic společného.
pagac17
Profil
pagac17, mimochodec:
Tak, kde mám najít prostor pro souhlas Java Script k otevření souboru, jehož adresu jsem uvedl v záhlaví
jakre
Profil
pagac17:
Přidej sem odkaz na screenshot (obrázek) chybového okna, které se ti zobrazuje. Nahraj ho třeba sem.
pagac17
Profil
Vážený pane Jakre, já nemám žádný obrázek, ale text souboru, jak je již výše uvedeno. Problém je ten, že když ten soubor chci otevřít, tak mi počítač sdělí, že pro otevření tohoto souboru musím požádat o souhlas Java Script. Tak to dělám. Chci jen dodat, že se jedná o dva maily, které jsem si uložil a nemohu je otevřít.
xaverista
Profil
pagac17:
Zdravím, chtějí po Vás, aby jste problém pouze nepopsal ale také zachytil pomocí screenshotu, tedy chybovou hlášku, popřípadě co to dělá, lépe pak mohou pomoci když to uvidí.
Joker
Profil
pagac17:
My ten soubor nevidíme, protože to je soubor ve Vašem počítači.

Nejspíš program, ve kterém ten soubor otevíráte, upozorňuje, že součástí toho souboru jsou i skripty a některé skripty mohou být nebezpečné.
Proto bude zřejmě potřeba spouštění skriptů v tom programu zvlášť odsouhlasit. To neznamená, že potřebujete souhlas někoho jiného, ale že Vy musíte tomu programu odsouhlasit, že může v tom souboru spouštět skripty.

Ale je to jen dohad z informací, které mám k dispozici.
Abychom mohli poradit blíže, hodil by se ten screenshot, jak píše [#4] jakre.
Ten se udělá takto:
1. Otevřete ten soubor, aby se zobrazilo to hlášení.
2. Stisknete na klávesnici tlačítko Print Screen (obvykle je vpravo od F12, někdy je označené jako Prt Scr, Prt Scn a podobně.)
3. Otevřete ten odkaz výše v [#4] jakre (tento).
4. Stiskněte ctrl + v (tzn. podržte klávesu „ctrl“ a pak stiskněte klávesu „v“)
5. Měl by se ukázat obrázek, na kterém bude vidět ten program a chybová hláška. Pod obrázkem by měla být jeho adresa a vedle tlačítko Zkopírovat do schránky. Stiskněte to tlačítko Zkopírovat do schránky.
6. Přejděte sem na diskusi a opět stisknutím ctrl + v při psaní příspěvku vložíte odkaz na obrázek do příspěvku.
Sitole
Profil
pagac17:
Vážený pane, jakre se vám pouze snaží pomoci.
Jestliže to tedy dobře chápu, tak máte stažené dva soubory obsahující mail a chcete si je přečíst. Zatím správně? :-)
Klikněte pravým tlačítkem na soubor a tam zvolte "Otevřít v programu" tam si najdete váš prohlížeč, který používáte. Opera, IE..) a kliknete na otevřít.
Poté se vám tedy zobrazí chybová hláška o žádost, že? Pokuste se otevřít soubor v textovém editoru.
mimochodec
Profil
pagac17:
že musím mít souhlas od vás

Mě by docela zajímalo, co znamená to "od vás". Je tím myšlena diskuse.jakpsatweb.cz?

Problém je ten, že když ten soubor chci otevřít, tak mi počítač sdělí, že pro otevření tohoto souboru musím požádat o souhlas Java Script

No tak požádat o souhlas "nás" (ať to znamená cokoliv) nebo javascript?

Ten dotaz je prostě dost zvláštní a pointa mě zajímá. Bez toho screenshotu se ale nedostaneme nikam.
Joker
Profil
mimochodec:
pointa mě zajímá
Z těch informací (otevírá HTML soubor z místního disku, chce to souhlas s souvisí to s JavaScriptem) jsem si prakticky jistý, že to je upozornění na skripty, resp. aktivní obsah.
Jen nevím, z jakého programu to je. V Internet Exploreru se o souhlasu nemluví, tam to píše „Aplikace Internet Explorer zakázala této webové stránce spustit skripty nebo ovládací prvky ActiveX“ a hned vedle je tlačítko „Povolit blokovaný obsah“.
bukaJ
Profil
Vážený pane Macháčku, tímto Vám udělujeme souhlas k otevření souboru. Děkujeme za Váš dotaz.
pagac17
Profil
Pane buka3, děkuji vám za odsouhlesení souboru, ale nedaří se mi to, asi jsem nestačil na časovou prodlevu 7 dní. Co mám dělat?
jakre
Profil
pagac17:
Kontaktuj nějakou kompetentí osobu z tvého místa bydliště a domluvte se na návštěvě. My ti zřejmě neporadíme, když ignoruješ naše požadavky na přiložení snímku obrazovky.
Lonanek
Profil
pagac17:
asi jsem nestačil na časovou prodlevu 7 dní. Co mám dělat?

Vážený pane Macháčku, předchozí souhlas Vám prodlužujeme na dobu neurčitou. Nejdéle však do doby, než se Vám podaří uvedený soubor otevřít.
xaverista
Profil
[#7], pagac17:
dobrý den, doporučuji si opět přečíst článek pana Jokera s číslem [#7] aby vám kompetentní osoby mohly s problémem poradit. Pokud tento příspěvek nepomůže pak už zbývá pouze jedno a to:
Souhlas s otevřením Vám byl schválen.

S pozdravem a přáním pěkného dne xaverista

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0