Autor Zpráva
Jarda1993
Profil
Dobrý den,

mám zaregistrovanou doménu praha-opravna.com na active24. Dále mám doménu prahaopravna.com na simplesite.com. Přičemž na simple jsem vkládal jen text, žádnou stránku
jsem v html nepsal. Mám už vizitky a ceduli na, které je prahaopravna.com. A vlastně ať se zadá ta nebo ta adresa, přesměruje mě to na ten simple.. Prosím o radu jak bych to měl vyřešit, abych na active24, kde mám doménu praha-opravna mohl nahrát svoje html+css, ale zobrazovalo se to pod adresou prahaopravna(kterou mám registrovanou u simplesite.com) děkuji za odpověd sem nebo na můj email Jarbis1818@seznam.cz
jakre
Profil
Jarda1993:
Zřejmě hledáš návod, jak přidat alias. Zde je odkaz.
Jzikes
Profil
Tak ono něco jiného je doména a hosting. Doména ti jen nahrazuje IP adresu serveru a to jde změnit... Pokud to nenajdeš v administraci, obrať se s tím přímo na poskytovatele.. Popř. ta doména by měla jít překlopit (např. na ten active24)
-jz
Jarda1993
Profil
jakre:
Dobře, děkuju.


Jzikes:
Na tom active24 mám jen doménu. Co se týče toho simple tam je doména i s webhostingem(nejspíš). Registroval tohle známý a mám v tom nepořádek teďka to předělávat. Stránky mám vypracované jen teďka stojím na tom jak to všechno překopat. Nicméně děkuji za radu, kdyžtak bych se ještě ozval.
jakre
Profil
Jarda1993:
Přičemž na simple jsem vkládal jen text
Mně se na té doméně prahaopravna.com nezobrazuje nic.
Jarda1993
Profil
jakre:
Ježiši... Mám toho moc v hlavě, myslel jsem dopředu. Stránka je www.prahamasaze.com
Omlouvám se.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0