Autor Zpráva
Lucie1411
Profil
Dobrý den,
paní, které jsem dělala před časem stránky mě oslovila s požadavkem, u kterého vůbec nevím, zdali je realizovatelný.
Paní chce, abych nastavila, aby nikdo cizí nemohl nikam umístit odkaz na její stránky, pokud k tomu nedá souhlas. Zároveň by stránky měly být normálně přístupné i přes vyhledávače. Je vůbec možné něco takového nastavit? Pokud ano, jak na to? Předem děkuji za odpověď.
jakre
Profil
Lucie1411:
Samozřejmě, že je to nerealizovatelné. Jaký je pro to vůbec důvod?
lionel messi
Profil
Lucie1411:
Je vůbec možné něco takového nastavit?

Nie, a to bez ohľadu na podmienku „Zároveň by stránky měly být normálně přístupné i přes vyhledávače.“.
Martin2
Profil *
Teoreticky by šel provoz k danému webu filtrovat na základě refereru požadavku. Odkazy z nepovolených domén by pak mohly být blokovány.

Je to ale opatření, které je drastické, není 100% spolehlivé a pravděpodobně by jej (minimálně) Google detekoval a nejspíš na něj nežádoucím způsobem reagoval.
Taps
Profil
Umistovani odkazu na jine weby je z pohledu seo optimalizace dulezitym prvkem. Klientu bych tedy obeznamil i s touto skutecnosti. V htaccesu je mozne zakazat linkovani obrazku na jine weby. Mozna by slo stejnym principem zabranit i linkovani webu, ale radeji bych se tomu vyhnul
Lucie1411
Profil
Mě se to právě také nepozdávalo, ale chtěla jsem se nejdříve ujistit, že to opravdu není možné, než jí to napíšu. Jaký má k tomu paní důvod nevím, možná, aby nebyl odkaz nikam vkládán za účelem jejího poškození? Nevím.
Všem moc děkuji za rychlé odpovědi!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0