Autor Zpráva
Petr Lízal
Profil
Zdravím,
koupil jsem si chat na designskate.com/products a neumím podle jejich návodu ten chat nastavit na tomto webu seznamka.skauting.cz/skautskemisto aby fungoval. Nevím jakou mám nastavit ip - var VS_SERVERIP = "127.0.0.1:1223"; a port.

Můj hosting: lebeda.skauting.cz/technicke-informace

Chat ke stažení za cílem poradit mi je zde: seznamka.skauting.cz/chat.zipMám i jinou verzi která funguje odlišně na php/js/sql a ta se mi podařila spustit a nainstalovat sql tabulky i upravit dle potřeb:
seznamka.skauting.cz/chat
(Píšu to pro to že základy chápu jen té jiné verzi chatu nechápu protože není přes sql - asi)

Oficiální návod:
Initial Configuration
To begin using VirtualSpaces, you'll need to modify the file located in the 'Config' folder named 'VirtualSpacesConfiguration.js'. This file contains the IP address for your VirtualSpaces server.

var VS_SERVERIP = "127.0.0.1:1223";
The default VirtualSpaces server uses port :1223. This can be modified by opening the 'SocketServer/VCServer.js' file and modifying line 13.

var VS_SERVER_PORT = 1223;
You should also configure your admin password, also found inside the 'SocketServer/VCServer.js' file on line 19.

var VS_ADMIN_SECRET = "DefaultSecret";
Once configured, start your Node.js/Socket.io server and launch the client. Providing the server is running, the client should automatically connect. If you encounter any issues with the connection, enable developer mode (we recommend Google Chrome's web inspector) to see any errors that may be occurring.

Děkuji za rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0