Autor Zpráva
Ikki
Profil
Opět Vás zdravím přátelé.

Potřeboval bych zjistit nějaký "script" na změnu barvy jména po každém refreshnutí stránky.
Je to možné?
jakre
Profil
Ikki:
Asi hledáš Javascript.

Tato funkce při každém načtení vybere jednu ze zadaných barev a nastaví ji pro text v <div id="jmeno">Jméno</div>.
Keeehi
Profil
jakre:
Pokud je to možné, bylo by lepší to řešit už na serveru.
Ikki
Profil
jakre:
Je to ono, ale bohužel mi to přináší další dilema, a to takové, že to potřebuji využít za pomocí databáze.
V případě, že je tam více barev, tak každá položka option musí obsahovat <span>, nebo <div> value.
Což znamená, že mám aktuálně problém s tím, jak bez JS narvat <span> do <option>, což si myslím, že obyčejně je nemožné.
Tudiž nemá ještě někdo jiný nějakou stejnou funkci jen s možností jiného zápisu? :D
Keeehi
Profil
Ikki:
Stylovat formuláře moc nejde. Ne ve všech prohlížečích funguje vše a obecně je dost možné, že uživatel bude zmaten, když by to nevypadalo jako všechny ostatní formuláře na jiných webech.
Ikki
Profil
Keeehi:
Já vím, ale nejedná se o formulář spíše o funkci.
Na webu zavádíme VIP systém a chtěli jsme přidat barvu nicku "chameleon", což už dle názvu by měnilo barvu.
V podstatě všechno funguje jak má, jenže potřebuji aby fungovali i ostatní barvy, které jsou zapsané jako <span style="color">.
Zrovna mě napadá jedno řešení a to za pomocí else, jenže jak to bude fungovat to už si nedokážu představit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0