Autor Zpráva
DavidKrupicka
Profil
Ahoj, mám pár webů které chci spojit do jednoho. Píšu návody na Bootstrap na www.studujbootstrap.cz a návody na wp šablony www.studujwordpress.cz. Chci přetáhnout jejich obsah na web, kam píšu návody na víc témat www.oceantutorials.com.

Problém ale je, že studujbootstrap je ve vyhledávači první, pokud zadáte "bootstrap návod" a odtud chodí nejvíce lidí. Nevíte jak přetáhnout obsah z jednoho webu na druhý, aby nedošlo ke ztrátě této pozice? Zkoušel bych to způsobem pokus/omyl ale zde mám pokus jen jeden :)

A je to vůbec možné?
Str4wberry
Profil
Pro přesun webu je nutné všechny staré adresy přesměrovat hlavičkou 301 na nové umístění. Zásadní je, aby se přesměrovávaly všechny podstránky na svůj ekvivalent. Častou chybou je třeba přesměrování všech starých adres na novou homepage.

Potom je potřeba buď zajistit změnu všech odkazů na starý web, aby mířily na nový, nebo do smrti držet přesměrování na staré doméně. Vzhledem k tomu, že první je často nereálné, tak zkrátka držet tu starou doménu neustále.

Víc udělat nejde. Přesměrování zpravidla vždy trochu uškodí (minimálně krátkodobě), takže ideální je nic nepřesměrovávat.
DavidKrupicka
Profil
Supr díky moc!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0