Autor Zpráva
WencaTv
Profil
Dobrý den, již jsem zde na fóru koukal, ale nic z toho mi nebylo moc jasné a ani nefungovalo. Když jsem použil toto v případě že si zadám vlastní obrázky, tak se nenačtou, plocha se ukáže, ale obrázky ne a když jsou obrázky ze zadání, tak se nijak nemění ani při kliknutí. Prosím o radu, předem děkuji.
Taurus
Profil
Pošli tvou rozbitou ukázku, toto funguje, resp. obrázky se samy mění.
WencaTv
Profil
Stáhni si mou složku na U.S.CH.O.V.N.E jen das /zasilka/HR63LMHMICFJ75ER-PT4/
Taurus
Profil
Povídání o živých ukázkách
WencaTv
Profil
Taurus:
tady a navíc...
...Všiml jsem si nějakých chyb v java scriptu, které bohužel neumím vyřešít
WencaTv
Profil
nebránil bych se ani tomu, kdyby mi někdo poradil, jak docílit Tohoto, jelikož jakmile se mi podaří napsat slideshow správně, rád bych si ji přizpůsobil k obrazu svému :D
Taurus
Profil
Zadal jsem pro obrázky absolutní cestu (ty tvé vedly na tvůj disk, pro ukázku to není použitelné) a zkusmo zkopíroval originální JS část z prvního odkazu. Skript mi běžel. Možná vznikla chyba při nějaké úpravě, to je hned...
WencaTv
Profil
Taurus:
Co bych měl tedy udělat ?


Tak budu mít nijakou chzbu v propojení javascriptu a css asi + nijakou chybu, kterou nemohu nalézt. Jelikož v případě, kdy zkopíruju originální řešení a dam vše jen s atributy style, script jak je v řešení do html, vše funguje jak má. Když ale zadám vlastní obrázky, objeví se obrys jakéhosi tělesa, obrázek se nenačte a obrys toho pole se zvětší na trojnásobnou výšku.
WencaTv
Profil
A dalsi vec, kdyz jsem si svuj web stahl ve skole z disku, tak pri otevreni ve chromu se vubec nenacetla grafika, pritom doma vse funguje
WencaTv
Profil
Příčina nefunkčnosti ve škole zjištěna, máme blokováno otevírání takovýchto souborů
Chamurappi
Profil
Je mi líto, ale nevěřím ti, že jsi v době mezi 15:54 a 17:42 zjistil, proč se ti nenačetla ve škole grafika… krom toho je i to zdůvodnění jakési divné.
Myslím si, že se snažíš (už potřetí) tímto plevelem jen zviditelňovat svůj dotaz na úkor ostatních vláken, kde probíhá smysluplná diskuse. Přesouvám k ledu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0