Autor Zpráva
Jcas
Profil
Dobrý den
Rád bych to co je na idosu. "Detail spojeni"
Otevírá se detail do nového menšího okna.
To asi dělá javascript - window.open
Ale co mě zaráží je, že když jsem to zkoušel sám, tak mi to prohlížeč blokuje jako vyskakovací okno. Ale na tom idosu to neblokuje a vklidu zobrazí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jcase:
Blokátory vyskakovacích oken obvykle posuzují původ činnosti, která vede k otevření okna. Události vyvolané uživatelem (klik, stisk klávesy apod.) mají právo nové okno otevřít, ostatní události (spuštění při načítání, setTimeout, onreadystatechange u AJAXu apod.) toto právo nemají.
Jcas
Profil
No já to testoval tady na JPW(příklad k window.open ) kliknutím odkaz a bylo to blokováno.
Otázka zní, jestli to na tom idosu dělá skutečně javascript-window.open, nebo jestli jsou i jiné možnosti? (Já pokud je to tahle samostatné zmenšené okno bez ovl. prvků, jinou možnost neznám.)
A druhá otázka je, jestli lze nějak prohlížečům říct "tohle neblokuj".
Bubák
Profil
Příklad:
<a href="http://www.jakpsatweb.cz/" onclick="return !window.open((this.href), '_blank', 'width=400,height=500');">Jak psát web</a>

Živá ukázka
Odkaz
Běžně používané prohlížeče ve výchozím nastavení takové vyskakovací okno nezablokují.

Koukni na Otevření nového okna, hlavně na Otevření nového okna » Blokování nových oken
Jcas
Profil
Děkuji [#4] Bubák

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0