Autor Zpráva
34111
Profil
Ahoj,

jedná se o projekt poměrně velkých rozměrů portálového typu. Celé to běží pod vlastním redakčním systémem. Zajímal by mě váš názor, zda na takový projekt napsat vlastní fórum (včetně administrace, obsluhy IP adres apod.) nebo zda existuje nějaké použitelné - hlavně bez reklam a s dobrou administrací. Pokud by nějaké takové existovalo, ušetřilo by mi to mnoho desítek hodin programování...
xaverista
Profil
Ahoj,

já vždy používal phpBB forum a zatím jsem byl spokojen, můžeš se na něj podívat, zda by splňoval tvá očekávání... Má i celkem mnoho funkcí a snad jsou na něj i nějaké pluginy

xave
snazimse
Profil
Taky doporučuji jen phpBB, nic o-source lepšího, jsem neviděl :)
Sitole
Profil
Martin Brodecký:
Já jsem si napsal vlastní. Není to tedy nějaký extrém, do měsíce se do udělat dá.
anonymníí
Profil *
Martin Brodecký:
Pokud bys měl dostatečné zkušenosti, mohl by sis vybírat. Podle typu dotazu si myslím, že ti chybí, vol tedy nějaký již existující systém. Kdybys dostatek zkušeností v programátořině měl, dávno by sis prošel jednotlivá OS fóra, podíval se, co umí, nahlídnul do zdrojáku, jak snadno/těžko půjdou upravovat, vše by sis vyhodnotil a tady by ses neptal.

Co píše Sitole ber trochu s rezervou. Nevíme, jak moc velký paskvil to je nebo není, co to umí nebo neumí, co ty potřebuješ, atp. Něco se dá napsat za týden, když se tomu budeš moci věnovat, naopak obsáhlejší fórum s více funkcemi nemusíš ani s dostatkem zkušeností napsat za měsíc (tím myslím fulltimový měsíc, cca 200 hodin, nikoliv "měsíc po večerech").

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0