Autor Zpráva
Tomy
Profil
Ahoj potřeboval bych od vás poradit. Mám stránky které se vlezou i na HD rozlišení, ale když si je otevřu na mobilu tak se tam celé na šířku nevlezou a nevím jak to mám udělat, aby se tam vlezly celé a dotyčný si to musel různě přiblížit a šoupat prstama. Není to zrovna praktické, ovšem na tohle použití to nevadí. Děkuju moc :)
Tomáš123
Profil
Tomy:
Odstráň z hlavičky dokumentu <meta name="viewport" content="width=device-width, ...">.
Tomy
Profil
Tomáš123:
Možná je to divné, ale já totam vůbec nemám.
Tomáš123
Profil
Tomy:
Možná je to divné, ale já totam vůbec nemám.
A tu sme sa dostali do mŕtveho bodu. Povídání o živých ukázkách...
Tomy
Profil
Tomáš123:
www.sdhbecva.cz
Tomáš123
Profil
Tomy:
Hmm, takto to skončí, keď rozširuješ stránku zápornými marginami. Ak chceš, aby sa to zobrazilo správne, nastav hlavnému <main>u takú šírku ako má celkový obsah vo vnútri: súčasných 850px + 247px (záporný margin ľavého panelu) + 255px (záporný margin pravého panelu). Prvku section.rohy potom nastav margin-left: 247px; margin-right: 255px;.

Do budúcna sa radšej vyhni takejto stavbe layoutu.

Obrázok v hlavičke nie je v strede kvôli nerovnakej šírke postranných stĺpcov. Riešil by som to cez relatívne poziciovanie. Vychádza to presne na right: 4px.
Keeehi
Profil
Tomy:
Stránka je široká 850px. To že něco posuneš marginem vlevo nebo v pravo to nerozšíří. Za kraje stránky jsi si to schoval sám. Když to rozšíříš na nějakých 1350px, vše se ti už dovnitř vleze. Nejjednodušší řešení je mainu přidat padding, který šířku natáhne ale s obsahem nic nedělá.

main {
    ...
    padding: 0 257px;
}
Tomy
Profil
Keeehi:
Jo už to funguje děkuju moc. Ještě se chci zeptat. Je nějaký příkaz do CSS, který pozná, že se jedná o mobil a nastaví pozadí místo obrázku na nějakou barvu? Já to mám nastavené podle rozlišení, ale pro ty mobily je to takové..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0