Autor Zpráva
Chadas
Profil
Potřeboval bych naformátovat tabulku ale nějak se mi to nedaří. Nevím jestli je jediná cesta nastavit každé buňce třídu pro zarovnání nebo zvýraznění textu (tučně). Dřív to šlo nadefinováním tagu <col class="trida"> a tabulka se krásně formátovala. Teď mi to nějak nejde.
Takto vypadá tabulka a chtěl bych např. vystředit sloupec 3 a 4 a třeba nastavit tučně text. Není problém nastavit každé buňce třídu ale přijde mi to dost těžkopádné. Dá se to udělat nějak podobně jako dřív? A toto je ještě ta jednodušší varianta kde nejsou sloučeny řádky některých buňek.

<table class="table-hover beton-smesi">
<tr><th>    OZNAČENÍ    </th><th>    kon.    </th><th>    Dmax    </th><th class="stred">    Kč/m<sup>3</sup><br>(bez DPH)</th><th class="stred">    Kč/m<sup>3</sup><br>(včetně DPH) </th></tr>
<tr><td>      CM 5    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 440,-    </td><td class="stred">    1 742,-    </td></tr>
<tr><td>      CM 7,5    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 500,-    </td><td class="stred">    1 815,-    </td></tr>
<tr><td>      CM 10    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 570,-    </td><td class="stred">    1 900,-    </td></tr>
<tr><td>      CM 12,5    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 630,-    </td><td class="stred">    1 972,-    </td></tr>
<tr><td>      CM 15    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 680,-    </td><td class="stred">    2 033,-    </td></tr>
<tr><td>      CM 20    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 750,-    </td><td class="stred">    2 118,-    </td></tr>
<tr><td>      CM 25    </td><td>    S1    </td><td>    4    </td><td class="stred">    1 850,-    </td><td class="stred">    2 239,-    </td></tr>
</table>
Tomáš123
Profil
Chadas:
Všimli sme si ťa aj v pôvodnom vlákne. Nemusíš zakladať duplicity. Nikdy. Mmm

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0