Autor Zpráva
desmo3
Profil
Dobrý den, chtěl bych na stránky umístit formulář k příhlášení newsletteru a potřeboval bych poradit s pozicováním. HTML kód formuláře jsem si vygeneroval přímo v mailchimpu viz. níže, ale po vložení na web se mi stále zobrazuje úplně nahoře.
Potřeboval bych aby se zobrazoval přirozeně tam, kde ho umístím a druhá věc, potřeboval bych tlačítko "Odeslat" umístit doprostřed vůči oknu kde se zadává e-mailová adresa.

HTML kód přikládám zde
<!-- Begin MailChimp Signup Form -->
<link href="//cdn-images.mailchimp.com/embedcode/slim-10_7.css" rel="stylesheet" type="text/css">
<style type="text/css">
    #mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif;  width:160px;}
    /* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
       We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */
</style>
<div id="mc_embed_signup">
<form action="//crystales.us13.list-manage.com/subscribe/post?u=06691db27761eaf389d11fc2b&id=1fbcfaa112" method="post" id="mc-embedded-subscribe-form" name="mc-embedded-subscribe-form" class="validate">
    <div id="mc_embed_signup_scroll">
    
    <input type="email" value="" name="EMAIL" class="email" id="mce-EMAIL" placeholder="Vložte e-mail" required>
    <!-- real people should not fill this in and expect good things - do not remove this or risk form bot signups-->
    <div style="position: absolute; left: -5000px;" aria-hidden="true"><input type="text" name="b_06691db27761eaf389d11fc2b_1fbcfaa112" tabindex="-1" value=""></div>
    <div class="clear"><input type="submit" value="Odeslat" style="background:#00bfff" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="button"></div>
    </div>
</form>
</div>

<!--End mc_embed_signup-->

Děkuji
noko
Profil
Chyba je asi u tebe živá ukázka.
Tomáš123
Profil
desmo3:
Prosím o odkaz na konkrétnu stránku, kde sa problém prejavuje.

potřeboval bych tlačítko "Odeslat" umístit doprostřed vůči oknu kde se zadává e-mailová adresa
Presne takto umiestniť prvok dosť jednoducho nejde. Stačilo by zarovnať tlačítko na stred voči obaľujúcemu prvku a mierne zúžiť textový <input>, aby nevytekal z nadradeného prvku a nespôsoboval tak, že prvky nebudú voči sebe vycentrované? Ukážka.

Atribút placeholder by mal niesť príkladnú hodnotu, nie popis.
desmo3
Profil
Dobrý den, tak chyba byla opravdu u mě, už to jede! Za vycentrování moc děkuji, použil jsem ho a je to přesně tak jak jsem si představoval.
Díky za pomoc, vážím si vás.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0