Autor Zpráva
adam_vent
Profil
Ahoj,
dostal jsem tento úkol:
Mám dělaný celý interaktivní projekt ve flashi je to celkem 126 souborů flash (swf) (1. se spouští a dále navazují mezi sebou) a ještě 120 souborů (flv - video) které jsou vložené do jednotlivých flash souborů a tam se přehrávají. Celkem to má 8,5GB. V desktop verzi flashe to otevře vše, ovšem já ho potřebuji mít na webu a vložený flash do HTML5 funguje ale tam kde má odkazovat na jiný flash se nic neděje(vím že lepší by bylo sem dát odkaz a Vy se kouknete ale projekt nemohu zveřejnit -> pobeží pouze v intranetu). Já nevím co teď vložený flash funguje ale už ne v něm obsáhlé odkazy na jiný flash soubor. Tak si říkám jestli by se to nedalo převést do HTML5 nebo jiných jazyků pro webové stránky? Našel jsem online převod od Googlu ale ten je pouze do 1MB a já mám swf soubory kolem 5MB. Ostatní co tu velikost zvládají ho umí převést jen na video (což mi je k ničemu to tam rovnou můžu dát obrázek a tvářit se jako že se přehrává interaktivní obsah s videem). Nevíte v čem to převést? Nebo jak vyřešit problém s odkazováním flashe na flash?
Soukromě mohu poslat odkaz ke stažení projektu, veřejně bohužel ne.

PS: Asi budete kritizovat proč je to ve flashi? Na to Vám odpovím - já to nedělal, já to tak dostal. Kdybych to měl dělat já tak rovnou např. v HTML, PHP či Javě.
Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0