Autor Zpráva
meteoamater
Profil
Ahoj,jsem poměrně nezkušený,ale kupodivu se mi podle návodu jakpsatweb podařilo umístit před adresu mého webu vlastní ikonku.Ovšem nevím jestli jsem to celé pochopil dobře,při generování iconky z jpg do ico se vytvořily 2. Jedna o velikosti 16x16 pix a druhá 32x32 pix.Ta by se měla dát umístit na plochu jako zástupce.Rozumím tomu dobře? Jestli ano,nemohu přijít na to jak to provést.Docela by se mi líbilo mít na ploše vlastní ikonu pro otvírání svěho websajtu,než se proklikávat přes prohlížeč.Při kliknutí na plochu-vlastnosti-vlastní nastavení plochy-web-nová,se mi při zadání cesty k souboru favicon.ico na servru nedaří.Asi to mám špatně napsané nebo je tento postup celý špatně.Má někdo nějaký nápad? Díky Jirka
Mistr
Profil
Dej si na plochu zástupce, který bude odkazovat na Tvou stránku. Prostě tam nebude mít takové to "C:\program files\...", nýbrž "http://diskuze.jakpsatweb.cz". A tomuhle zástupci již snadno změníš ikonku. Pochopil jsem to správně nebo je problém v něčem jiném?
Havel-st
Profil *
... a tu ikonu můžeš mít u sebe na disku
meteoamater
Profil
Ahoj,to je skvělý.Udělal jsem co říkáš a ono to funguje.Móóóóc děkuju za pomoc. Jirka
Mistr
Profil
Havel-st
jj
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0