Autor Zpráva
ZdenekPNJ
Profil
Ahoj všem,
řeším teď už několik dní problém s využitím croppic.net na svůj web do administrace. Byl bych moc vděčný, kdyby mi někdo poradil.

Našel jsem skvěllou věcičku [croppic.net] a zde jej mám k vidění jako zjednodušenou verzi [croppic.regionycr.cz]

V současné době to u mě funguje následovně:

Mám formulář na přidání fotografie do databáze.
Zde je input file (<input type=\"file\" name=\"prsoubor\" accept=\"image/gif,image/jpeg,image/png\">)
To znamená, že následně ve funkci PridejOBRIG() testuje
if (empty($_FILES['prsoubor']['tmp_name'])||$_FILES['prsoubor']['tmp_name']=='none')
a také
if ($_FILES['prsoubor']['size']==0):
ze kterého následně vytváří nový obrázek
$jmeno_sb=explode('.',$_FILES['prsoubor']['name']); // v idealnim pripade: 0 = jmeno, 1 = pripona
atd atd.

Tzn. že dosud to v praxi fungovalo tak, že pomocí input file jsem vybral již předem upravený obrázek v počítači a s odesláním formuláže se mi vše uložil i se změnšeninami. Jenže s využitím croppic dostanu ve výstupu už adresu JiŽ uploadovaného obrázku, která je vypsána pomocí input type text:
<input id=\"cropOutput\" type=\"text\" name=\"prsoubor\" accept=\"image/gif,image/jpeg,image/png\" >

Nevíte prosím někdo, jak zařídit, aby ve výstupu to bylo buď FILE a nebo aby se pomocí Croppic obrázek nahrál do pomocného adresáře (viz: např: o/test_10752.jpg jako na stránce [croppic.regionycr.cz]) a následný formulář a nahrávní by již nepracovali s položkou input type FILE ale s input type TEXT?

Snad se mi to podařilo vysvětlit, je to trochu zapeklité.

Moderátor juriad: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0