Autor Zpráva
pajadvorak
Profil
Mám tento formulář (níže) a snažím se udělat, aby když změním hodnotu input pocet a opustím pole, tak aby se mi přepočítala cena celkem. To znamená, že stačí, aby se mi automaticky odeslal ten formulář bez kliknutí na tlačítko input type="image".

Problém, který řeším je v tom, že ať zadám co zadám (jquery, javascript), tak mi odesílání funguje pouze buď pro 1.zboží nebo pro poslední zboží. Takže když je v košíku 1 druh zboží (1.řádek), je to ok, ale když jich tam je více, tak to odešle formulář vždy, ale buď jenom pro 1. řádek nebo pro poslední. Takže změním-li hodnotu v 2.řádku (pocet), tak to nefunguje.

Děkuji za pomoc.
while($row3 = mysql_fetch_array($result))
{
....
echo"
  <td align=\"right\">
    <form action=\"kosik.php\">
      <input type=\"hidden\" name=\"action\" value=\"update\">
      <input type=\"hidden\" name=\"id\" id=\"$i\" value=\"$row3[id]\">
      <input type=\"text\" size=\"1\" id=\"pocet\" name=\"pocet\" value=\"$row3[pocet]\">
                    
      <input type=\"image\" id=\"ok_ks\" height=\"22\" width=\"22\" value=\"OK\" alt=\"potvrzení kusů položky\" src=\"images/ok.jpg\" title=\"Potvrzení počtu kusů.\">
    </form>
  </td>
  ";
}
_es
Profil
pajadvorak:
No veď tam máš ale viac formulárov. Ako si predstavuješ, že by malo fungovať odoslanie viacerých naraz? Daj predsa všetko, čo sa má odoslať, do jedného formulára.
pajadvorak
Profil
_es:

Kód Název zboží Cena / ks Počet ks Celkem

1.řádek
2.řádek
3.řádek

každý řádek = 1.formulář, kde se změní ks a pošle se, aby se přepočítal výsledek

Potřebuji poslat každý formulář zvlášť. A to při změně ks (input) a opuštění input. To se mi povedlo v pohodě, ale problém je, že toto správně funguje pouze pro 1.řádek. Když to samé udělám pro 2.řádek, sice se pošle formulář, ale opět pro 1.řádek.... :-(

Toto je každý jednotlivý řádek:
<form action=\"kosik.php\">
      <input type=\"hidden\" name=\"action\" value=\"update\">
      <input type=\"hidden\" name=\"id\" id=\"$i\" value=\"$row3[id]\">
      <input type=\"text\" size=\"1\" id=\"pocet\" name=\"pocet\" value=\"$row3[pocet]\">
                    
      <input type=\"image\" id=\"ok_ks\" height=\"22\" width=\"22\" value=\"OK\" alt=\"potvrzení kusů položky\" src=\"images/ok.jpg\" title=\"Potvrzení počtu kusů.\">
    </form>



_es:

Ještě doplním, že jsem zkoušel něco takového:

<input type=\"text\" size=\"1\" id=\"pocet\" name=\"pocet\" value=\"$row3[pocet]\" onBlur=\"document.forms.název formuláře.submit();\">

Ale to mi právě není schopný poslat daný formulář daného řádku, ale stále jeden a ten samý... když použiju to tlačítko odeslat (input type=image), tak to funguje správně....
Keeehi
Profil
Myslím že
onBlur=\"this.form.submit();\"
pajadvorak
Profil
Keeehi:
To je přesně ono :-) moc děkuju

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0