Autor Zpráva
MichalKos
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych klikací okno na web. Přesně ten typ jako je teď na heurece (www.heureka.cz) jak mají vlevo to váš názor aby po kliknutí vyjelo jen takhle okno do kterého vypíšu informace a pak se buď přes ESC nebo kliknutím mimo zase zavře.

A jelikož ho potřebuji i dát do toho kliknutí tak bych poprosil návod co a jak mám udělat pokud by někdo byl ochotný.

<li class="Desdin"><a href="#services"><h4>Lakování auto/moto disků</h4></a></li>
                        <li class="Concept"><a href="#services"><h4>Pískování ocelovou drtí</h4></a></li>
                        <li class="System"><a href="#services"><h4>Odlakování</h4></a></li>

a pokud by bylo možné i vysvětlit jak to zasadit do kódu za to Href děkuji :)
Hando
Profil
Zdravím.

Tohle nemá s php nic moc společného, pokud jde o skrývání a rozklikávání. To je úkol pro html/js (jquery atp.).
Pokud jsem dobře pochopil co vlastně chceš, tak je to obyčejný objednávkový/kontaktní formulář, který se zobrazí po kliknutí na nějaký prvek. Aby se zobrazil takto v překryvu, tak lze celkem jednoduše použít nějaké knihovny, které se o to postarají.
Klasika je např. Lightbox, nebo Fancybox

MichalKos:
do kterého vypíšu informace a pak se buď přes ESC nebo kliknutím mimo zase zavře
Pokud se data nemají ztratit, je potřeba je odeslat - na to už je potřeba php (nebo alternativa).
MichalKos
Profil
Hando:
Myslel jsem že to pod to php spadá za to se omlouvám.. nic méně ano pochopil jsi to správně ten fancybox by stačil prostě jen takhle rámeček s křížkem kde budou napsaný 2-3 věty informací toď vše.. ale jak jsem psal mám problém to zapsat do toho obsahu netučím jaký kód dát do té hlavní části za to HREF a kam pak ten zbytek..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0