Autor Zpráva
JaPaJP
Profil
Zdravím , potřebuju opravit tento kod: Horizontální menu s logem Už si stim hraju od rána. Stačí když by ste mě to očistili o zbytečnosti a zjednodušíli. Děkují předem.
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
Môže byť?

Pár poznámok:
• Veľkosti písem som nastavil v jednotkách em (aby ich šlo zväčšovať aj v Exploreroch)
• Výšku riadku odkazov som takisto vyjadril v jednotkách em, aby sa menila v závislosti na veľkosti písma.
• HTML bolo, myslím, zbytočne členité a nevalídne (<li> nemôže byť potomkom prvku <div>)
• Viacero deklarácii sa opakovalo. Nie je potrebné pri udalosti hover znovu deklarovať to, čo je už raz zapísané.
Clear pomocou pseudoelementu :after má zbytočne zlú podporu.
JaPaJP
Profil
Tomáš123:
Děkuji moc za upravu kodu. Ještě bych potřeboval to logo a menu posunout trochu víc na střed. Nevím přesně kterou hodnotou mám pohibovat aby se to posunulo.
Keeehi
Profil
JaPaJP:
Můžeš #logo přidat margin-left.
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
Ja som si tvoju pôvodnú ukážku napozrel na celej obrazovke... Postavil som ju podľa zmenšených verzií.

Ide to upraviť rôzne:
• odsadiť prvky marginom alebo paddingom, ako naznačil Keeehi
• prestaviť display položiek na inline-block (ukážka)
• prestaviť display odkazov a položiek na inline (ukážka)
• na vycentrovanie menu použiť nejaký hack...
JaPaJP
Profil
Keeehi, Tomáš123: Děkuji za radu.
Nějak jsem to posunul na střed ale potřeboval bych aby se automaticky roztahnul zelený pozadi na celou širku. Živá ukázka Zkoušel jsem u #hlavicka nastavít max-width: 100%; ale pak menu :( skočí pod pruh. Jak to nastavyt aby to neskakalo dolu?
Keeehi
Profil
Viděl bych to nějak takto třeba. Funguje to momentálně do nějakých 711px. Na zařízeních s menší obrazovkou to budeš muset zmenšit.
JaPaJP
Profil
Šlo by nějak nastavit u #logo Živá ukázka aby při změne prohlížeče se posouvalo logo?
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
Môžeš, prosím, svoju požiadavku upresniť?
JaPaJP
Profil
Tomáš123:
Už jsem to vyřešíl Živá ukázka , potřeboval jsem když bych při změne velikosti prohlížeče tak aby se to horizontální menu neposouvalo k logu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0