Autor Zpráva
Hitman
Profil
Dobrý večer,

řeším problém s nefungující filtrací na eshopu. Filtrovat je možné více kategorií, vyberu řekněme Auta, Motorky, Jachty.

Script fungoval dosti podivně, byl asi připravený pro více kategorií, ale tím že pokaždé stránku obnovil vše fungovalo - ale jen pro jednu kategorii.

web.cz?k[20]

Vypsalo položky z kategorie id 20. Zkusil jsem následující zápis:

?k[1]&k[2]

A vypíše to vše z kategorie 2. Čili myslel jsem si že operátor & funguje, ale bere pouze poslední hodnotu. Nicméně url ve tvaru:

?k[1]&k[2]&k[3]

Opět vyhodí kategorii 2. Napadá Vás v čem je zakopaný pes? Vím že nejlepší by bylo najít v kódu místo kde se to zpracovává, ale dost těžko se v tom hledá, tak se snažím to vyřešit úpravou URL, ale jak to tak vidím tak to asi nepůjde...
Radek9
Profil
Hitman:
Adresa se dá interpretovat různě. Ukaž spíš ten kód. Bez toho ti asi těžko poradíme.
Hitman
Profil
Tak vyřešeno, kód by se sem asi nevešel, je to napojené asi na 10 souborů s objekty, nebo includovaných, asi 30 výpisů z db...no hrůza.

Našel jsem to tak že jsem procházel postupně výpis po výpisu a asi po 3 hodinách jsem to konečně objevil...:-)

Spíše mě zajímalo jestli někoho nenapadne čím to je že se bere pouze druhý parametr když jich je více, ale asi to opravdu nebylo možné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0