Autor Zpráva
nováče
Profil *
Ahoj všem, potřeboval bych u teto Stranky opravít Responzivní web.
Taps
Profil
nováče:
co konkrétně potřebuješ opravit?
nováče
Profil *
Při změně prohlížeče mi padá dolu pravý #sidebar .
A při zmenšeným okně bych potřeboval roztáhnou #navbar a #sidebar k okraji #pagewrap.
Taps
Profil
nováče:
Při změně prohlížeče mi padá dolu pravý #sidebar
opraveno - Odkaz

A při zmenšeným okně bych potřeboval roztáhnou #navbar a #sidebar k okraji #pagewrap.
Při jakém rozlišení?
Trejpa
Profil
nováče:
Při změně prohlížeče mi padá dolu pravý #sidebar .
Nejde ti sčítání šířek. Sčítat relativní procenta (šířka) a absolutní pixely (okraje) nikdy nedělá dobrotu. Nastav padding, border a margin také v procentech (ze šířky nadřazeného bloku), nebo nastav v procentech jen vodorovný margin a změň výpočet šířky na okrajový model, aby procentní šířka zahrnula absolutní border i padding, nebo použij matrjošku - vždy dva bloky v sobě, vnější má (relativní) rozměry a plavání, vnitřní (absolutní) odsazení a rámečky.

A při zmenšeným okně bych potřeboval roztáhnou #navbar a #sidebar k okraji #pagewrap.
Do podmínky pod 700 pixelů přidej zrušení marginu:
#header, #navbar, #content, #sidebar { margin: 0; }
nováče
Profil *
Taps: Při rozlišení 700 px

Trejpa:

Tohle jsem tam zkoušel davat: header, #navbar, #content, #sidebar { margin: 0; } ale pak mi padá pravě pravý #sidebar .
nováče
Profil *
Trejpa:
Problem je takovy Problem
Ja bych to potřeboval takle img.djpw.cz/woe.jpeg


Trejpa: Při rozlišení 980px bych to potřeboval aby mezery byli stejně jako v červeném kolečku na obrázku.
A
nováče
Profil *
Potřeboval bych ted opravít Tlačitko aby při změnšení prohlížeče se tlačitko posouvalo doleva a při mobilní verzí tlačitko bylo dole hlavička.
A pak bych potřeboval u obrázku to nějak nastavít při zmenšeným okně bych se obrázek byl nahoře a text pod obrazkem.
Předem děkuji Nováče S.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0