Autor Zpráva
JaPaJP
Profil
Jak by šel udělat responzivní box aby se mi odkaz posouval při změně velikosti prohlížeče do leva? Předem díky.
Taps
Profil
Zkus nastavit margin v procentech
JaPaJP
Profil
Taps:
Mysliš u .box ? Bylo by lepší na Živou ukázků.
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
aby se mi odkaz posouval při změně velikosti prohlížeče do leva
Aký odkaz? To tlačidlo „zobrazit info“? Zarovnaj ho vpravo...

Mysliš u .box ?
Ty máš jasne popísať, čo potrebuješ aby si nemusel rozmýšľať, čo myslia ostatní a naopak.
JaPaJP
Profil
Ok, Už jesm to vyřešil ale těd bych potřeboval aby tlačitko „zobrazit info“ bylo v boxu a text aby byl vedle obrázku a ne pod obrázkem. A obázek aby nebyl nalepený na nadpisu. Responzivní box
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
těd bych potřeboval aby tlačitko ‚zobrazit info‘ bylo v boxu
Použi clear alebo inak ukonči obtekanie.

text aby byl vedle obrázku a ne pod obrázkem
Namiesto značky img používaš v selektore neexistujúcu triedu .img. Podobne tak aj triedu .img-box.
JaPaJP
Profil
Ok , Potřeboval bych při změně velikosti prohlížeče (velikost tabletu) jak se zobrázi černé tlačitko zobrazit info pod textem tak bych potřeboval aby text zobrazit info bylo bilé. Jak to udělat? web
Taurus
Profil
Fakt se ptáš na základní věc, tedy jak nastavit barvu fontu? Aby to bylo jen pro určité rozlišení, tak stačí nastavit barvu obecně a pak pro tablety speciálně – @media screen and (max-width: xxx px). Třeba...
Tomáš123
Profil
JaPaJP:
Máme za teba už druhýkrát nastavovať farbu (kvôli tej istej príčine)? V kóde ani nevidno nejakú snahu vyriešiť to sám.

Nepáči sa mi, že zakladáš témy na všetkých českých fórach, akoby si nám ani nedôveroval, že tvoj problém zvládneme vyriešiť; navrhnem ti použiť alternatívu s lepšou podporou, ale kašleš na to; po tom, čo si na tvoj problém nájdem čas a pripravím ti upravený, optimalizovaný a funkčnejší kód ani nepoďakuješ a už chrlíš ďalšie (často blbé) otázky, ktoré by si pri troške snahy zvládol vyriešiť aj sám. Žiadne „Prosím“ ani „Ďakujem“, iba prázdne „OK, potrebujem ...“.
JaPaJP
Profil
Taurus, Tomáš123:
Omlouvám se, Děkuji za info a tipy

Tomáš123:
Jak pišeš že pišu na vice forech tak přece více hláv vice možnosti ne? Každý uživatel by mi poradil pokaždy trochu jinák.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0