Autor Zpráva
Vendy
Profil
Ahoj a dobrý den,
svádím boj s vytvářením newsletteru v MailChimp. Potřebuji tam vložit kód <iframe>, ale ten se mu nelíbí, nefunguje v něm.
Samozřejmě mi dává jakési instrukce v angličtině a já pro velký úspěch neumím ani slovo (+ překladač přeloží jen to, co sám chce).

Dokázal byste mi někdo poradit, jak tam ten kód dostanu?

Potřebuji tam vložit toto:
<iframe style="border: 0;" scrolling="no" width="250" height="376" src="https://www.hithit.com/cs/project/2743/cs/ozivte-web-pro-lidi-s-roztrousenou-sklerozou/embedded/teaser"></iframe>

A systém MailChimp píše tyto poznámky:
Caution: This block type is for HTML experts only. We recommend brushing up on HTML Email Basics before coding.
Useful Classes:
mcnTextContent - Add to any container (e.g. div, span, or td) to inherit all text styles set in the design tab settings.
mcnImage - Add to img tags to get rid of the space below images and make them fluid in mobile email clients that support media queries.


V překladu by to mělo být nějak takto:
Upozornění: Tento typ bloku je HTML pouze pro odborníky. Doporučujeme, zdokonaluji se základy HTML Email před kódování.
Užitečné třídy:
mcnTextContent - přidat do kontejneru (například div, rozpětí nebo td) dědí všechny styly textu podle nastavení na kartě Návrh.
mcnImage - přidejte do značky img se zbavit prostor pod obrázky a učinit je tekutina v mobilních e-mailových klientů, které podporují multimediální dotazy.


A základ kódu je tam vložený v této podobě: <div class="mcnTextContent">Use your own custom HTML</div> Samozřejmě jsem zkusila nahradit oblast "Use your own custom HTML" svým obsahem, který se v náhledu zobrazí, ale při odeslání obsah zmizí v každém prohlížeči.

Jde s tím něco udělat?

Předem děkuji za rady,
Vendulka
Trejpa
Profil
Vendy:
Jestli to nebude tím, že prakticky každý e-mailový klient značku <iframe> ignoruje a nezobrazí. E-mail není web.

Jde s tím něco udělat?
Nepoužívat <iframe> v e-mailu.
Vendy
Profil
Trejpa:
Nepoužívat <iframe> v e-mailu.
Toho jsem se bála. Ale děkuji za informaci, obejdu to tedy prostými odkazy, což vím, jak nastavit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0