Autor Zpráva
Karlosulos
Profil *
Zdravím,
Ukládám na web fotografie ve formátu 1200x800. A potřeboval bych náhodně některou z fotek použít jako "náhleďák" článku v Carouselu, který ovšem potřebuje formát 800x400. Existuje nějaká funkce například v JS nebo ve frameworku Bootstrap, který používám, jak nějak automaticky "oříznout" fotku ve formátu 1200x800 tak, aby se dala použít (aby nebyla fotka deformovaná jen změnou rozlišení) a abych to nemusel extra ukládat někam na server (prostě, aby se to vytvořilo nějak samo při načtení), protože ta fotka bude potřeba např. jen den nebo půl dne, pak z Carouselu zmizí a budu jí normálně dál používat jen ve formátu 1200x800. Pomohl by mi někdo prosím nebo případně řekl jak jinak to vyřešit? Díky! :)
Karlosulos
Profil *
Mám na mysli nějak tak, jak to mají tady: www.rallye-magazin.de/home. Tam ten obrázek taky nějak "oříznou" na hlavní stránce, aby byl proporcionálně správně a po rozkliknutí článku je tam ten obrázek celý. Nemáte někdo tucha prosím?
Karlosulos
Profil *
Nikdo neví tedy? Něco podobného pravděpodobně praktikuje i YouTube...
Obrázek: img.youtube.com/vi/3PNOslMBKvk/0.jpg --> i.ytimg.com/vi/3PNOslMBKvk/hqdefault.jpg?custom=true&w=336&h=188&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=mXOkLMjA-l6Ja9NYq8srwPeeVBQ (?)
pcmanik
Profil
Karlosulos:
background-size: cover;

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0