Autor Zpráva
Timur a jeho parta
Profil
Dobrý den
Napsal jsem webové stránky
www.detoxikace-abc.cz
v pc s Os windows 10 jsem zkoušel tři prohlížeče a ve všech mne video v úvodní stránce hraje ale v mobilu či tabletu s Os android nic jsem začátečník tak nevím kde mám chybu ve stránkách mám
na spuštění videa tohle
<div style="text-align: center"><video width="980" height="480" autoplay>
<source src="oberon1.mp4" type="video/mp4">
<source src="oberon1.webm" type="video/webm">
Your browser does not support HTML5 video. Please upgrade your browser to see the video.
</video>
Stránky mne prošli validací tak chyba by tam být neměla asi budu potřebovat nějaký jednoduchý script který poběží i v android .
Děkuji za odpovědi
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timura a jeho partu:
Stránky mne prošli validací tak chyba by tam být neměla
Zkoušel jsi je detoxikovat? Ve webových stránkách se obnovují paraziti úplně stejně jako v lidech. Mohl bych ti nabídnout zbrusu nový unikátní detoxikátor HTML kódu s příchutí tachyonů a meruňky, který vyčistí stránku od hlavogenů až po patogeny a aktivuje její přirozené přírodní obranné mechanismy, aby se cítila vždy jako čerstvě přeuložená.

ale v mobilu či tabletu s Os android nic
Záměrně nepodporují autoplay. Video v nich nejde nastartovat bez explicitní akce uživatele (třeba dotyku).
Martin2
Profil *
Chamurappi:
Záměrně nepodporují autoplay. Video v nich nejde nastartovat bez explicitní akce uživatele (třeba dotyku).
Ano a ne. Autoři browserů naznali, že (muted) autoplay je menší zlo, než prasení pomocí Canvasů a GIFů, kterým ho weby obcházely.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0