Autor Zpráva
martin13
Profil
Zdravím všechny,
chtěl jsem se zeptat zda lze a jakým způsobem by šlo vyřešit následující?:
Na mikropočítači Raspebrry Pi mi běží WebIOPi - prostě HTML stránka, kterou jsem vytvořil, na kterou se po zadání příslušné IP a portu do prohlížeče dá dostat a po přihlášení jménem a heslem klikáním přepínat stavy výstupů Raspberry - defacto tak ovládat / zapínat / vypínat různá relátka a zařízení.
Potřeboval bych ale vytvořit ještě jednu webovou stránku (ta by běžela na Apache také na Raspberry), kde by se zobrazoval náhled té první stránky. Aby všichni mohli vidět v jakém stavu (vypnuto / zapnuto) jsou tlačítka na té první stránce, ale již nemohli nic měnit a překlikávat to.
Jde prosím něco podobného realizovat? Budu vděčný za každou radu a pomoc, klidně i za úplatu.

Alternativně, pokud by byl problém s tím se dostat přes to jméno a heslo by to šlo ještě jinak: na jiném (tentokrát win PC), ve stejné vnitřní síti, běží zařízení, které zpětně kontroluje stavy jednotlivých výstupů, jeho software to vizualizuje a na určitém portu opět zpřístupňuje jako webovou stránku. Zde je to bez hesla. Pokud by to bylo jednodušší náhled na veřejnou stránku by se dal tedy i brát z této příslušné adresy vnitřní sítě. Důležité opět je, aby byly vidět jen stavy (náhled), ale nikdo tam nemohl klikáním nic měnit.

Děkuji moc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0