Autor Zpráva
Vox
Profil *
Je to zvláštní, ale poslední měsíc nebo dva nemohu v admineru rozkliknout základní tabulku users - dlouho se to načítá a poté mi chrome zahlásí že připojení bylo resetováno.

- hostuju na wedosu
- mám nejnovější adminer 4.2.5
- php scripty bežící na serveru se k tabulce users dostanou naprosto v pořádku
- když použiju phpMyAdmin, tak s přístupem k tabulce users není žádný problém
- není závislé na vytížení webu - zkouším to občas v různé denní doby a navíc jde o server, který má pouze stovky návštěv denně

takže je to zvláštní... logicky by to ukazovalo na problém v admineru, když se s tím phpko i pma vypořádávají v pořádku, ale zase se mi nechce věřit, že nikdo jiný nemá ve svém admineru tabulku pojmenovanou users. Není to fatální problém, ale adminer je super nástroj a je otravné, když pokaždé když se chci mrknout do userů, musím zapínat pma zvlášť.

Díky za každý nápad
Davex
Profil
Vox:
poté mi chrome zahlásí že připojení bylo resetováno
Toto Adminer sám neudělá - ten by mohl skončit nějakou chybou PHP nebo chybou 500 webserveru, ale nemůže náhle ukončit spojení mezi webserverem a webovým prohlížečem. Vyzkoušej to se stejnou databází na jiném webhostingu. Pokud to bude fungovat, tak to není chyba Admineru.
Vox
Profil *
Tak jsem napsal na podporu a prý jde o nějakou ochranu, která považuje parametr users za možný útok, tak ho blokuje. Takže zřejmě všichni wedosisti se v admineru nedostanou do tabulky users.


Tak jsem napsal na podporu a prý jde o nějakou ochranu, která považuje parametr users za možný útok, tak ho blokuje. Takže zřejmě všichni wedosisti se v admineru nedostanou do tabulky users. Díky za nápady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0