| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Tomy Profil |
#1 · Zasláno: 12. 10. 2016, 20:02:41
Ahoj, potřebuju poradit. Mám tabulku a při malém rozlišení bych potřeboval přeskládat sloupce na řádky. Šlo by to nějak udělat? Živá ukázka
Předem děkuji :) |
||
| Kcko Profil |
#2 · Zasláno: 12. 10. 2016, 21:41:12
Tomy:
Responsivní tabulky |
||
| Tomy Profil |
#3 · Zasláno: 13. 10. 2016, 19:11:05
Kcko:
Díky moc :) |
||
|
Časová prodleva: 10 let
|
|||
0