Autor Zpráva
Mlocik97
Profil *
Dobrý den, momentálne sa učím HTML, CSS a JS,… chcel by som si vytvoriť layout z iframou a potrebujem pomôcť s napozicovaním (nechcem obtékaní), môj celý kód je zde: github.com/Mlocik97/web a mám ten problém že to nechce procnúť hodnoty height u stĺpcoch,… v hodnotách som využil calc(), chcel by som vedieť iba to čím by som mohol nahradiť calc() alebo ako to opraviť… ostatok už mám hotové, pak by som chcel ešte poriešiť bootstrap, ale to už pozdejšie,… nechcem Vás nejak moc týmto obťažovať a sami ste na webu psali že nemienite ladiť celé kódy, no potrebujem iba poradiť práve kde je chyba,…


abych upresnil chcel by som namiesto



toto




Mlocik97:
je jinak zaujímavé že width: calc() procne správne, ale height: calc() nikoliv.
Bubák
Profil
Výška se počítá z výšky nadřazeného elementu, proto ti to nefunguje.
html, body {
    height: 100%;
    margin: 0;
    padding: 0;
}
Tak, jak se pokoušíš dělat webstránku se web nedělá. V podstatě se snažíš o FRAMESET se všemi jeho nevýhodami, je to slepá cesta, důkazně doporučuji dělat web standardně.
Mlocik97
Profil *
Bubák:
Ďakujem, momentálne mi to zobrazuje avšak takto:




a jinak jak by som mal/mohol spraviť web aby mi obsah načitával z iného súboru (nebol priamo v index.html) a nemal "tie nevýhody"?
Keeehi
Profil
Skládání stránek z kousků » Serverové skripty
Jednoduchý web v PHP
Mlocik97
Profil *
Zdravím, skúšam to spraviť s tým PHP len nevím presne jak to spraviť,...

v index.html už mám zmenené <iframe src="subor.html" name="subor" height="100%" width="100%"></iframe> na <?php include 'subor.html' ;?> len neviem jak mám teraz spraviť to aby mi subor.html načítal práve do požadovaného miesta.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0