Autor Zpráva
StepanMatl
Profil
Dobrý den, majitel jednoho webu nás upozornil, že mu přestal fungovat formulář služby Mautic.
Dali jsme ho na samostatnou prázdnou stránku, abychom eliminovali "okolní vlivy":

www.levna-koupelna.cz/mautic.html

Po zadání jména a hesla nedojde k přesměrování na success stránku, což se má normálně stát, ale pouze k refreshi a v JS konzoli vyskočí chyba:

Error: Permission denied to access property "mQuery"

Dále lze dohledat v konzoli prohlížeče hlášku:

"NetworkError: 500 Internal Server Error - wellmall.mautic.net/form/submit?formId=1"

Dokáže někdo poradit? Zkoušeli jsme všechno možné, změnit nastavení hlaviček, ale vše marné. Podpora Mauticu 14 dní nereaguje. Děkuji.
TomášK
Profil
Chyba je na serveru, chyby v javascriptu pravděpodobně vznikají jako důsledek, protože není korektně ošetřená reakce na chybu serveru. V logu serveru by mohla být nějaká podrobnější chybová hláška než Internal server error. Pravděpodobně se nedaří zapsat do souboru, připojit k databázi nebo něco podobného. Pokud nemáte přístup k serveru wellmall.mautic.net, pak nejde dělat nic lepšího než čekat, až zareagují.

Ještě jsem si tam všiml chyby Uncaught SecurityError: Blocked a frame with origin "wellmall.mautic.net" from accessing a frame with origin "www.levna-koupelna.cz". The frame requesting access has a protocol of "https", the frame being accessed has a protocol of "http". Protocols must match., ale tak též vznikne až po chybě serveru. Nezkoumal jsem, co se tam snaží dělat s rámy.
StepanMatl
Profil
Právě, že to je komplet v jejich režii :( S rámy by se na stránce snad nemělo dít nic.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0