Autor Zpráva
Hapipo
Profil
Ahoj, mám takový menší problém!
Mám fotogalerii na webu sumperk.mska.cz/galerie/2014.html, ale když jsi rozkliknu nějaký obrázek, aby se mi zvětšil a pokračuji v prohlížení šipkama, tak mi to pokračuje i do dalších "sekcí"! Dá se nějak udělat, aby se to dalo prohlížet jen na jednu sekci a potom bych si musel překliknout na druhou? Děkuji mockrát předem.
Keeehi
Profil
Hapipo:
Musíš rozlišit atribut rel u odkazů. První skupina bude mít třeba rel="group1", druhá rel="group2" atd. Je úplně jedno, co je uvnitř atributu, jen to celá skupina musí mít stejné a musí to být jiné od dalších skupin.
Hapipo
Profil
Furt mi to nejde
<li><a class="fancybox" rel="group" href="/images/galerie/2016/zimsk/velke/1.jpg" rel="group1" title="Oddílová závěrečná"><img src="/images/galerie/2016/zimsk/male/1.jpg" alt="MSKA foto"></a></li>
<li><a class="fancybox" rel="group" href="/images/galerie/2016/zimsk/velke/2.png" rel="group1" title="Pavel Vogl na prvním víkendu"><img src="/images/galerie/2016/zimsk/male/2.png" alt="MSKA foto"></a></li>
<li><a class="fancybox" rel="group" href="/images/galerie/2016/zimsk/velke/3.jpg" rel="group2" title="Všichni učastníci turnaje"><img src="/images/galerie/2016/zimsk/male/3.jpg" alt="MSKA foto"></a></li>Jo už mi to jde měl jsem tam překlep... jo a děkuji moc za radu!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0