Autor Zpráva
mikinka
Profil *
Nefunguje mi na PC Microsoft Word, Powerpoint a Excel...
sa mi tam zobrazi okno sprievodca aktiváciou produktu...
a keď dám aktiovovať cez internet a ďalej ukáže mi : Podľa našich záznamov bola táto kópia Microsoft Offfice XP Standard už aktivované na inom počítači....
čo mám robiť ?
SuE
Profil
1. sehnat si originál
2. pokud to je orig, zavolat na microsoftí podporu a domluvit se s nimi
3. nebo hodit to prodejci na hlavu a pohrozit mu, že ho bonzneš za prodej pirátské kopie :-)
peta
Profil *
mikinka
www.google.com - open office
stahni, nainstaluj a na komercni MS se vybodni a word a spol odinstaluj.
mikinka
Profil *
al doteraz mi to išlo...
peta
Profil *
mikinka
tak to mas zavirovane nebo jsi provedla update windows z inetu. Nove bezpecnostni opatreni blokuje vsechny nelegalni MS produkty.
Martina
Profil
V dokumentu Microsoft Word se mi vůbec neukazuje okno Nástroje zkoušela jsem už všechny možnosti, ale nejde mi to. Prosím pomozte mi.
...
Profil *
tohle se mi stalo taky asi po 3 mesicich (kamos mel asi blbej kod ci co) a vyresila sem to instalaci openoffice.org s nejvyssi spokojenosti doporucuju zkusit!
Anonymní
Profil *
No na psaní dopisů babičce je openoffice super, ale tabulkové zpracování dat a kreslení grafů je horší. Většina funkcí nápadně připomíná MS Office (proč ne, když jsou lidé zvyklí) ale občas něco chybí. Na OpenOffice jsem přešel kvůli prohlížení Excelovskejch tabulek (bezplatnej prohlížeč od Microsoftu mi totiž fungoval vždycky jen jednou po instalaci)
nikola
Profil *
chci zakázat formatování protože chci a mam chut psat nejde microsoft word stahnout a nemuzu to najit. tak odepiste.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0