Autor Zpráva
DominicLadislavViktorin
Profil
Prosim da se nejak pripojit adresar(cesta k adresari v pc) do html?
Keeehi
Profil
Co máš na mysli? Zobrazit obsah nějakého adresáře na webu? Pokud jde o nějaký adresář na serveru, tak určitě půjde vypsat nějakým serverovým scriptem.
DominicLadislavViktorin
Profil
Nemyslim na serveru ale v pc jako kdyz si do www pole napises "file:///c:/slozka/..."
Alphard
Profil
Jestli není váš počítač vidítelný z netu, což asi nebude, tak nejde. Někam to nahrajte.
dominicek
Profil
No nechci to mi na netu jen ve sve siti jako ze se na adresar kouknu i z mobilu(pc i mobil mam na jedne siti)
Keeehi
Profil
dominicek:
To by bylo lepší to propojit nějak napřímo. Určitě půjde ftp, nebo si vyber nějaký lepší protokol.
Na práci se soubory v telefonu se mi osvědčil ES File Explorer. Umí toho spoustu a určitě by se ti s ním mělo podařit se připojit do tvého počítače.
DominicLadislavViktorin
Profil
A slo by to i tak jak jsem se ptal?
Keeehi
Profil
DominicLadislavViktorin:
Šlo, ale je to mnohem horší řešení.
Mělo by stačit na počítač nainstalovat apache, nastavit web root na tu složku co chceš a povolit výpis obsahu adresáře (nevím, jestli je defaultně povolen či ne). Když do prohlížeče v mobilu pak zadáš IP adresu počítače, měl bys vidět obsah té dané složky. Budeš moci procházet podadresáře, a stahovat soubory z počítače. Nahrát soubory z tvého telefonu na počítač nepůjde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0