Autor Zpráva
Hrochoroh
Profil
Věděl by, prosím, někdo, jak donutit průhledný GIF (logo vlevo nahoře), aby se na konkrétním místě zobrazoval průhledně?
Jsem naprostý začátečník, a na stránky jsem použil hotovou šablonu, které jsem se snažil přizpůsobit obsah. To logo jsem tam nacpal pravděpodobně dosti neelegantním způsobem, takže se nechová tak, jak bych chtěl.
Pokud by někdo byl ochoten se tím zabývat, tak vzhledem k mým velmi omezeným znalostem, uvítám konkrétní příklady zápisu.
Díky.
Pavel Krátký
Profil
Hrochoroh:
Mě to připadá jako že ten gif jednoduše není průhledný. Nemá to tedy co dělat s tím, jak jsi ho tam vložil - navíc vložený je tam správně.
Hrochoroh
Profil
Pavel Krátký:
Děkuji za upozornění, průhledný gif jsem si původně připravil a pak jsem tam dal omylem neprůhledný.
Lonanek
Profil
Váš obrázek není průhledný. Viz tato stránka. První obrázek je Váš, druhý pak upravený na průhledný.
Uniká mi ale smysl, pozadí stránky je bílé a pozadí obrázku také.
Pavel Krátký
Profil
Lonanek:
a pozadí obrázku také. (bílé) - není, na pozadí je barevný přechod a logo se při změně velikosti okna zarovná na střed
Jinak super citát na tvém odkazu :)

Hrochoroh:
Ještě bych doporučil použít spíše .png, kvůli hladším okrajům loga.
Bubák
Profil
Pavel Krátký:
Ještě bych doporučil použít spíše .png, kvůli hladším okrajům loga.
Přeuložení loga z GIFu do PNG nepomůže. Pokud je původní logo v nějakém rozumném formátu (PSD, SVG...), tak znova uložit, jinak jedině nakreslit znova.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0