Autor Zpráva
Karlosulos
Profil *
Zdravím,

plánuji spouštět novou stránku a chci to udělat v určitý den a v určitou dobu. Do té doby chci všem uživatelům zobrazovat jen jednu informativní stranu ../prestavba.html, žádnou jinou. V době odhalení chci toto pravidlo zrušit a klasicky zobrazovat stránku od strany ../index.php a dále. Tohle by se dalo asi nějak nastavit v .httacess, že? Ale šlo by nějak nastavit to, že určití lidí (např. s heslem nebo s určitou IP = členové týmu) se budou moci na nový web podívat už dříve? Jde to nějak udělat? Snad jsem to popsal srozumitelně, díky za pomoc! :)
Keeehi
Profil
Mohlo by to vypadat asi nějak takto
RewriteCond %{REMOTE_ADDR} !^123\.123\.123\.123$
RewriteRule .* /prestavba.html   [R=302]
Karlosulos
Profil *
To je to přesměrování, že? A jak je to s tím přístupem pro určité lidi?
Keeehi
Profil
Karlosulos:
A jak je to s tím přístupem pro určité lidi?
Ten je v tom. Přeměrováni budou všichni, kteří nemají adresu 123.123.123.123. Ti kteří ji mají přesměrováni nebudou a budou mít tedy umožněný přístup.
Karlosulos
Profil *
Jo aha, tak to je asi ano. A jak bys to upravil pro 2 (nebo více) IP adresy, které nebudou přesměrovány na /prestavba.html? Resp. jde mi jen o to, jak to zapsat. Díky! :)


UPDATE: Toto, když zadám do .httaccess, tak to nefunguje a všechno to přesměrovává na stránku prestavba.html. Nevíš, kde je chyba prosím?


UPDATE2: Tak už se zdá, že to funguje. Měl bych tedy dotaz jediný už jen, jak to prosím nastavit pro více IP adres? :)


UPDATE3: Sorry za spam, ale stejně to nefunguje. Web je zacyklený a prohlížeč vyhazuje chybu "Smyčka při přesměrování". Věděl by někdo jak to opravit a docílit toho, co bych chtěl? :)
Keeehi
Profil
Karlosulos:
Měl bych tedy dotaz jediný už jen, jak to prosím nastavit pro více IP adres?
Jen zduplikuješ první řádek a dáš tam jinou adresu.
Karlosulos
Profil *
Aha. Dobře, děkuju. A jak vyřeším to zacyklení? To se mi stále nepovedlo. Prohlížeč vůbec nezobrazí tu stránku, ale jen tu zmiňovanou chybu. Asi je nějaká chyba v tom Rewrite Rule...
Keeehi
Profil
Zkusil bych ještě přidat
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/prestavba.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0