Autor Zpráva
Prochy
Profil
Dobré poledne,

otázka už je položena přímo v dotazu. Taky na ni pravděpodobně znám odpověď, ale i tak se zkouším zeptat. Je možné nějak obejít captchu od googlu?

Mám tento odkaz: is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=5660bbfc-895b-4a15-9c3e-83ae9013e418&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

A potřeboval bych se dostat za reCAPTCHU pomocí php skriptu, ale ten mi samozřejmě skončí právě na captche a k potřebným datum se nedostanu. Manuální nahrávání dat není zrovna moc příjemné. Dělám to nyní ručně, že vytáhnu zdrojový kód, nahraji do mých stránek, který to rozparsuje a uloží do database. Počítám, že tady jsem asi nahraný a nic s tím pravděpodobně nesvedu dál. Potřeboval bych stáhnout za týden max. 4 takovéto informační stránky. S tvůrci tohoto databázového systému se nemá smysl bavit, bohužel.

Děkuji za odpověď
M02
Profil *
Prakticky to není možné – pokud autor aplikace neudělal nějakou hrubou chybu při implementaci, což v tomto případě nevypadá.
Prochy
Profil
Víceméně jsem si to myslel, ale zkusil jsem se zeptat. Děkuji
Keeehi
Profil
Prochy:
Zrovna na konci února to zvládl někdo obejít: east-ee.com/2017/02/28/rebreakcaptcha-breaking-googles-recaptcha-v2-using-google Nejvtipnější na tom je, že na obejití použil jiné API Googlu na speech recognition. "Problém" Googlu je, že bezpečnostní díry opravuje prakticky okamžitě.
Prochy
Profil
Děkuji
Je to psané na konci článku, že už to Google opravil. Každopádně zajímavý článek. Ale stejně bych asi této možnosti nevyužil, za to by mi ta námaha asi nestála. Říkal jsem si, jestli neexistuje nějaká jednoduchá cesta, kterou nevidím, očekával jsem, že nic jednoduchého asi nebude.
Tak zůstanu u mauálního kopírování zdrojového kódu do mé aplikace. 4x články mě nezabijí.
Keeehi
Profil
Určitě by šel vytvořit javascript, který pokud budš na té konkrétní stránce, tak vezme její kód a pošle ti ho tam kam potřebuješ. Dá se to udělá jako záložka do prohlížeče, takže pak stačí jen na ni kliknout a aktuální stránka se odešle tam kam chceš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0