Autor Zpráva
Thelvyn
Profil *
mam stranku error404. jak na ni dat to ze napr. tsranka www.neco.cz/vuzwgfvfwutc nebyl nalezena, jde to nejak??? asi jo, ale nevim jak, dik
jiank hezkeho jeziska ;-)
Petra
Profil
Chybová stránka je normální HTML stránka. Jde jen o to vědět, jak se u tvého hostingu má jmenovat, což zjistíš nejspíš v nápovědě. Na lokále to najdeš v souboru httpd.conf -> ErrorDocument 404 /404.phtml (404.phtml je název chybové stránky, buď ho změníš a pak se stránka bude jmenovat po tvém, nebo ho necháš a stránku pod tím názvem uložíš). Pokud máš možnost použít .htaccess, můžeš to napsat i tam.
Šlaha
Profil
Do souboru .htaccess napiš:
ErrorDocument 404 /chyba404.html

Po zadání neexistující adresy se ti objeví stránka cyba404.html
Thelvyn
Profil *
ale to mam, vkladal jsem ji radeji pres php, ale potrebuju aby se na te error strance vypsalo echo ze tsranka www.neco.cz/nejakynesmyslkterynebylnalezen vypslo:
stranka www.neco.cz/nejakynesmyslkterynebylnalezen nebyla nalezena.
a to by se menilo...
Thelvyn
Profil *
proste enco v tom smyslu ze zadana url adresa by byla $a a potom by byla funkce echo "stranka.$.nebyla nalezena";
Thelvyn
Profil *
jde to nejak??? je to napr v ie, kdyz zadame spatnou stranku tak to chi aby bylo i na moji error strance...
WeBa
Profil
Tak snad jsem tě dobře pochopila:
<p><script type="text/javascript">document.write(document.location)</script></p>
Meldo
Profil
WeBa

myslím že nie :-), on potrebuje zistiť, z akej stránky prišiel na tú 404 a následne vypísať adresu tej stránky.
Thelvyn
Profil *
jde to teda nejak?
igamenir
Profil
$_SERVER['REDIRECTED_URI'] ?
Jména těch položek si nepamatuju, ale když si dáš vypsat celý SERVER, tak to určitě objevíš.
Thelvyn
Profil *
uz to mam dik
WeBa
Profil
Meldo:
Už je to sice jedno, ale stejně si myslím, že jsem dotaz (tak jak byl položený) pochopila dobře :). Ale klidně se nechám přesvědčit :).
Meldo
Profil
WeBa
mas pravdu (bolo uz asi vela hodin ked som to pisal:-). V php to ide takto

<?php
$url=$_SERVER['REQUEST_URI'];
echo $url;
?>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0