Autor Zpráva
lukyno010
Profil
Nazdar,

chcel by som vytvoriť dynamickú tabuľku (dynamický rowspan) neviem ktorý výraz to vystihuje lepšie.

Mal by to byť vlastne rozpis zápasov a momentálne môj kód vyzerá takto:
public partial class rozpis : System.Web.UI.Page
{
    StringBuilder table = new StringBuilder();

    protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
    {
        SqlConnection cn = new SqlConnection("");
        cn.Open();
        SqlCommand cmd = new SqlCommand();
        cmd.CommandText = "select * from Rozpis ORDER BY ID";
        cmd.Connection = cn;
        SqlDataReader rd = cmd.ExecuteReader();
        table.Append("<table class='rozpis' style='color: white; width: 50%; '>");
        table.Append("<tr style='text-align:center; height: 30px; background-color: #FFF; border: 2px solid white; font-family:Impact;'>");
        table.Append("<td style = 'width: 40px; border-right:1px solid #999;' ><font color='black' > Kolo </font></td>");
        table.Append("<td style = 'width: 80px; border-right:1px solid #999;' ><font color='black' > Dátum </font></td>");
        table.Append("<td style = 'width: 80px; border-right:1px solid #999;' ><font color='black' > Čas </font></td>");
        table.Append("<td style = 'width: 80px; border-right:1px solid #999;' ><font color='black' > Miesto </font></td>");
        table.Append("<td style = 'width: 100px; border-right:1px solid #999;' ><font color='black' > Domáci </font></td>");
        table.Append("<td style = 'width: 100px; border-right:1px solid #999;' ><font color='black' > Hostia </font ></td>");
        table.Append("<td style = 'width: 100px;' ><font color='black' > Výsledok </font ></td>");
        table.Append("</tr>");

        if (rd.HasRows)
        {
            while(rd.Read())
            {
                table.Append("<tr >");
                table.Append("<td style='border-right:1px solid white;border-radius:0px; text-align:center;' rowspan='3' >" + rd[1] + "</td>");
                table.Append("<td style='text-align:center; border-right:1px solid white;' rowspan='3'>" + rd[2] + "</td>");
                while (rd.Read())
                {
                    table.Append("<td style='text-align:center; border-right:1px solid white;border-radius:0px;'>" + rd[3] + "</td>");
                    table.Append("<td style='text-align:center; border-right:1px solid white;'>" + rd[4] + "</td>");
                    table.Append("<td style='border-right:1px solid white;'>" + rd[5] + "</td>");
                    table.Append("<td style=' border-right:1px solid white;'>" + rd[6] + "</td>");
                    table.Append("<td style='border-radius:0px;'>" + rd[7] + "</td>");
                    table.Append("</tr>");
                }
            }
        }
        table.Append("</table>");
        Rozpis.Controls.Add(new Literal { Text = table.ToString() });
        rd.Close();
    }
}

no a tento kód mi to zobrazí takto:


V databáze mám vlastne zápasy a pri každom mám všetky info ktoré sú v hlavičke tabuľky. Chcel by som vlastne aby mi vždy Jedno kolo dalo tak ako mi dalo na tom obrázku (keďže vždy jedno kolo pozostáva z troch zápasov v rovnaký dátum) resp. mohlo by to byť tak že zápasy s rovnakým dátum spojí.

Ak by ste mi vedeli poradiť čo zmeniť v mojom kóde prípadne čo pridať aby mi to fungovalo bol by som veľmi vďačný.


Vopred ďakujem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0