Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Ahoj,
dělám ve Visual Studiu přes Cordovu jednu aplikaci, nejsem moc dobrej na vzhled tak sem se rozhodl že něco najdu (moc se mi líbí styl jakym google dělá aplikace) a našel sem Material-UI, bohužel jsem zjistil že netuším jak s tím dále pracovat, nikdy jsem neměl v oblibě APIčka Frameworky ani prostě nic moc externího a nikdy jsem se nezaměřil jak se s nima pracuje / jak se instalujou. Nejsem zasedlej na zrovna tomhle designu (nebo jak tomu nadávat), pokud někdo máte dobrý zkušenosti s jinym klidně může být. Co jsem hledal tak už to nějaký lidi na Cordovu dávali takže jde, opravdu se v tomhle směru moc nepohybuji, umím prostě jen napsat strukturu v htmlku do toho vzhled csskem a nějaký složitější javaskripty a krom phpčka tady moje obzory ohledně webu končej. Kdyby ste mě nekdo prosím nakopl správným směrem případně poslal nějakej konkrétní návod co by mě mohl pomoct moc bych to ocenil.

Omlouvám se za vysokou neodbornost tohodle příspěvku a předem děkuji za vaše odpovědi,
Milan
Keeehi
Profil
Zkusil bych materializecss.com. Je to CSS framework také založený na materiál designu. A bude určitě blíže tvém chápání. Prostě jak bootstrap, jen v jiném vzhledu.
Coompiik
Profil
Keeehi:
Zkusil bych materializecss.com.

Skvěle! Umí to všecko co sem chtěl/potřeboval a opravdu tomu rozumim, děkuju moc :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0