Autor Zpráva
KaminekLP
Profil
Dobrý deň,

mám fórum, ale ešte ho vyvýjam. Dosť by sa mi zišlo niečo ako ctrlv.cz, imgur atď. Proste jednoducho: Niekto pôjde na attach.*********.eu, priloží tam súbor, klikne na odoslať. Obrázok, ktorý priložil - automaticky ho dá do zložky /imghost/názov.png / jpg. Jednoducho, bez žiadneho overlayu ani ničoho. Úplne jednoducho. Prosím, najlepšie by bolo, keby mi niekdo pošle celý kód. Ďakujem Vám za každú odpoveď a dufam, že chápete. Zatiaľ dovidenia.
Tomášeek
Profil
KaminekLP:
Budeš k tomu chtít navrhnout i grafiku, když už v tom tvoření budu?
KaminekLP
Profil
Nie, css už mám :) Ďakujem Vám :)


Bol by som Vám vďačný, kebyže to urobíte zadarmo, kľudne by som na moje fórum dal aj reklamu na Váš projekt (ak nejaký máte). Ale keď to bude naozaj nutné, tak som ochotný aj zaplatiť. No bol by som rád, kebyže je to zadarmo :) Ďakujem
Kcko
Profil
KaminekLP:
Nepochopil jsi ironii.
KaminekLP
Profil
Nie :) Ja ho nepočujem a neviem, akým tónom hovorí ;) Opýtal sa to, tak som mu odpovedal... Nevadí... Mohol si zarobiť
Kcko
Profil
KaminekLP:
Několikrát zdůrazníš, že by bylo fajn, aby to někdo udělal zadarmo tak si pak to "zarobit" dokážu představit jako částku, kvůli které Tomášeek ani nesleze z postele.

Zadej si raději pracovní poptávku nebo zkus vyčkat zda-li to zadarmo přece jen někdo neudělá.
KaminekLP
Profil
Na čiastke by sme sa dohodli... Len som skúsil, či nie je niekdo ochotný.
Tomášeek
Profil
KaminekLP:
Nejprve zadarmo, výměnou za reklamu na webu, který má nulovou návštěvnost. Fakt to byla ironie. Ani zarobení pětikila, což dle mě pro tebe bude nějaká +- hranice, pro mě není motivující - když uvidím snahu, poradím zadarmo.

Jak odchytit paste událost se dá dohledat na mnoho místech. Co jsi už zkusil? Na jaký konkrétní problém jsi narazil? Jaká je chybová hláška či nefunkčnost? Kde?

A protože ti to zabere dost času (a delegace na někoho jiného, kdo ti to zadarmo napíše to neřeší), zamysli se, jestli to někdo u začínajícího fóra, které dost možná skončí za pár týdnů v propadlišti dějin (nastartovat fórum není nikterak snadné) stojí za to, pokud tuto věc nebudeš chtít využít jindy a jinde.
KaminekLP
Profil
Skúšal som veľa spôsobov, ktoré boli na webe, a ani jeden nefunguje... Čo sa týka toho využitia, nebude to len pre fórum.
Tomášeek
Profil
KaminekLP:
Skúšal som veľa spôsobov
Promiň, ale tohle je jen takový kec.

Buď konkrétní, ukaž některý z těch způsobů naimplementovaný na konkrétní (tvou) stránku, kterou zde odkážeš. Ta se dá debugovat a dá se ti poradit/posunout tě dále k řešení. Dokud nevidíme, co kde děláš špatně, těžko ti někdo poradí. Do doby, než někdo tvůj reálnný pokud uvidí a bude jej moci debugovat, je celá tahle debata k ničemu.
Kcko
Profil
KaminekLP:
Moved Permanently
KaminekLP
Profil
Kcko ďakujem, funguje :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0