Autor Zpráva
JanMatoušek
Profil
Ahoj, rozrostl se nám projekt a zvětšujeme tým programátorů a tím řešíme problém, že ne každému chceme umožnit přístup ke všem zdrojovým kódům.
K verzování používáme GIT, ale dá se říct, že využíváme spíš jeho základní funkčnost (pull, push, merge, checkout, atd..)

Napadlo mě že možná nějak přes větve a mít na serverovém repo povolený přístup podle větví. Ale říkám si, než vymyslet nějakou blbost, jestli nebude lepší se zeptat tady jestli to někdo už neřešil a jak to má řešené:-)

Předem děkujeme za rady:-)
Keeehi
Profil
JanMatoušek:
Ve větvích by měly být různé verze stejného kódu, ne různé části projektu. Rozsekejte to do modulů a každý bude mít své vlastní repo.

Neumím si ale moc představit, jak někdo bude vyvíjet nějakou část bez přístupu k těm dalším. Zaprvé ty části musejí být samostatně fungující, za druhé budete muset napsat velmi detailní dokumentací pro rozhraní kde budou jednotlivé části spolu komunikovat.
Radek9
Profil
JanMatoušek:
Z jakého důvodu by neměli mít přístup? Pokud jde o nějaký super tajný kód, tak řešení popsal Keeehi. Pokud jde spíš o to, aby noví programátoři něco nepodělali, tak k tomu slouží pull requesty, které někdo s oprávněním zkontroluje a až potom mergne.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0